15.01.2020, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.59 4.52 4.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Autorem vítězné branky je STEVEN STAMKOS.

58:45

58:45 Nikita KUČEROV - 3:3

58:45

Tampa právě vstřelila branku!
Bolts skórují ve hře bez gólmana a pravděpodobně dostávají zápas do prodloužení! Anthony Cirelli porazil na buly Cartera a dostal puk k ose hřiště na NIKITU KUČEROV, jehož neskutečná dělovka z první prosvištěla nad vyrážečkou Quicka do pravého horního rohu jeho branky. Asistence: Anthony Cirelli.

52:00

52:00 Dustin BROWN - 2:3

52:00

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Rovných osm minut před koncem třetí části využívají Kings přesilovku a vrací se do vedení! Amadio pomohl Carterovi vyhrát vhazování a předal puk na modrou čáru k Walkerovi. Ten přihrál doleva na Prochorkina a DUSTIN BROWN jeho pokus protečoval do Vasilevského branky. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Sean Walker.

11:25

11:25 Steven STAMKOS - 2:2

11:25

Zatím to vypadá na pořádné gólové hody, ve dvanácté minutě je to už 2:2! STEVEN STAMKOS odvedl skvělou práci v souboji u obranné modré čáry, odkud vyslal kupředu Johnsona. Ten v protiútoku nechal zakončit Cirelliho, kterého Quick ještě skvěle vychytal, ale proti dorážce domácího kapitána už byl bez šance. Asistence: Anthony Cirelli, Tyler Johnson.

10:06

10:06 Alex KILLORN - 1:2

10:06

Dvougólové manko Lightning vydrželo jen krátkou chvíli! Paquette nenechal vystřelit Cartera a pomohl založit protiútok Volkova. Ten si nabruslil mezi čtyři hráče a roztáhl hru na volnější levou stranu k ALEXI KILLORNOVI, jenž s chirurgickou přesností zavěsil k zadní tyči. Asistence: Alexandr Volkov, Kevin Shattenkirk.

06:52

06:52 Kyle CLIFFORD - 0:2

06:52

Zničehonic vedou Kings už o dva góly! KYLE CLIFFORD si u vrcholku levého kruhu zpracoval odražený kotouč a střelou na zadní tyč překonal Vasilevského, který přes Černáka a Browna nemohl prakticky nic vidět. Asistence: Jeff Carter.

04:18

04:18 Jeff CARTER - 0:1

04:18

Hosté se v páté minutě dostávají do vedení! Clifford u Vasilevského pravé tyče protečoval Forbortovu přihrávku zpoza kruhu na KYLEA CLIFFORDA a ten už měl snadný úkol v podobě střely do prázdné branky. Asistence: Kyle Clifford, Derek Forbort.

4:3

Branky a nahrávky: 11. Killorn (Volkov, Shattenkirk), 12. Stamkos (Cirelli, T. Johnson), 59. Kučerov (Cirelli), rozh. náj. Stamkos – 5. J. Carter (Clifford, Forbort), 7. Clifford (J. Carter), 52. D. Brown (Prochorkin, Walker)