2:3
konec (0:1, 1:0, 1:2)
14.01.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • David Suchý
Tipsport: 3.49 4.14 1.88 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.49 - 4.14 - 1.88
HC Viťaz Moskevská oblast – Jokerit Helsinky
2:3
konec (0:1, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 40. Makejev (Pylenkov, V. Lajunen), 60. Jo. Nättinen (Vorobej, Byvalcev) – 2. Nicklas Jensen, 53. Lehtonen (Kontiola), 55. Lehtonen (Moses, O'Neill)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (60. Saprykin) – Vorobej, Jeřábek (A), V. Lajunen, Pylenkov, Jevsejenkov (A), Golovkov, Katičev – A. Sjomin (C), Mojsejev, Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Grebenščikov – Laričev, Q. Howden, Varfolomejev – Arťuchin, P. Černov, Kulagin – Koltygin.
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky:
Kalninš (A. Niemi) – A. Grant, Lehtonen, Lepistö (A), Lööv, Kivistö, Eronen – O'Neill, Regin (C), Joensuu – Nicklas Jensen, Kontiola, Haapala – Moses, Norman, Savinainen – Anttila (A), M. Niemi, Oksanen – Hirvonen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Frano, Hribik – Goljak, Osipov
Diváci:
1. třetina | ||||
01:10 | JOK | 0:1 | Nicklas Jensen | |
14:57 | JOK | 2 | Regin, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:37 | JOK | 2 | Haapala, podrážení | |
35:29 | VTZ | 2 | Jevsejenkov, hákování | |
39:25 | VTZ | 1:1 | Makejev (Pylenkov, V. Lajunen) | |
39:25 | JOK | 2 HL | zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:42 | JOK | 2 | Moses, nafilmovaný pád nebo přehrávání | |
VTZ | 2 | Laričev, hákování | ||
50:59 | VTZ | 5+20 OK | Arťuchin, zásah do hlavy nebo krku | |
52:14 | JOK | 1:2 | Lehtonen (Kontiola) | |
52:39 | VTZ | 5 | Golovkov, bitka | |
JOK | 5 | Savinainen, bitka | ||
VTZ | 2+20 OK | Makejev, zásah do hlavy nebo krku | ||
54:24 | JOK | 1:3 | Lehtonen (Moses, O'Neill) | |
58:32 | JOK | 2 | Kivistö, vysoká hůl | |
59:01 | VTZ | 2:3 | Jo. Nättinen (Vorobej, Byvalcev) | |
59:01 | VTZ | -Saprykin +I. Ježov (Střídání) | ||
Konec |
Chabarovsk – Kazaň • po s.n. (0:2) 10:00 2:3
Kunlun – Novosibirsk • po s.n. (1:2) 12:30 4:5
Barys – Ufa 14:30 5:3
Čeljabinsk – Magnitogorsk 15:00 2:1
Čerepovec – Jekatěrinburg 17:00 3:1
N.Novgorod – Soči • po prodl. 17:00 2:1
CSKA Moskva – Minsk 17:30 5:1
Petrohrad – Riga 17:30 3:0
Viťaz – Jokerit 17:30 2:3
58:32
52:39
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Veli-Matti Savinainen – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexej Makejev – 2 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
50:59
43:42
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ivan Laričev – 2 min., hákování).
39:25
35:29
24:37
14:57