Tipsport: 3.56 4.01 1.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lukáš Sedlák (CLJ) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:17
Tomáš Hyka (CLJ) 1+0, 5 střel, čas na ledě 17:47

Andrej Nestrašil (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:14
Tomáš Filippi (MET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:33 (17:08:29)

Zblokované střely – 21:7.
Vyloučení – 3:2.
Využití přesilovek 0/2 – 0/3.
Vhazování – 20:24.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Čeljabinsku, který svého soupeře porazil "fotbalovým" výsledkem 2:1. Poslední perioda nám nepřinesla atraktivní podívanou, naopak se domácí hráči snažili o maximální zodpovědnost ve vlastní třetině. Traktor navíc své jednobrankové vedení udržel až do poslední vteřiny, naopak Magnitogorsk se v poslední třetině hodně trápil.

59:18

Hosté to zkoušejí v šesti!

59:11

Hosté se nemohou dostat k puku, natož na opačnou stranu. Případné odvolání Košečkina se tak odkládá, naopak ruský brankář musel hned dvakrát zasahovat.

57:51

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Loktionov – 2 min., vysoká hůl).

57:33

Třetí branku domácích měl na hokejce Osnovin, který s ještě snažil objet Košečkina, nicméně v tom mu zabránil jeden z vracejících se protihráčů.

55:14

Do konce zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut, domácí stále drží jednobrankové vedení. Navíc už delší dobu čekáme na šanci od Magnitogorsku.

54:30

Antipin si to raději namířil za vlastní branku, kde mu na pomoc přispěchal Ljubimmov. Domácí velice dobře zahustili prostor u modré čáry, kam se soupeř nedostal.

53:10

Domácím se povedlo přečkat také další oslabení, i tentokráte se musel činit brankář Košečkin. V oslabení navíc ujížděl Tridčikov, který nevyzrál na brankáře.

52:23

Hosté měli celkem znatelné problémy s přechodem za modrou čáru. Nakonec se ve finální fázi zjevil Nestrašil, který ani nadvakrát nenašel recept na brankáře.

51:09

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vladimir Bobyljov – 2 min., držení).

51:04

Magnitogorsk si pořádně komplikoval rozehrávku, což málem využil dotírající Karlin. Včas ale zareagoval Matuškin, kterému se povedlo odehrát puk do bezpečí.

50:00

Do konce tohoto zápasu zbývá už jen deset minut. Čeljabinsk zatím pohodlně kontroluje vedení o jednu branku, před malým momentem se mu málem povedlo vsítit třetí trefu.

49:01

Galimov musel ven z branky, kde se mu povedlo zachytit nahozený kotouč. Následně to směrem kupředu vzal na sebe Osnovin, který narazil do protihráče.

48:12

Domácí si i tentokráte celkem pohodlně pohlídali dotírající hráče, načež se Čeljabinsk sám dostal do zakončení. Avcin ale nedokázal vyzrát na Košečkina.

47:02

Nahození podél pravého hrazení nakonec našlo hokejku Thomase, který si neporadil s přesilou protihráčů. Následně se Magnitogorsk vystavil do ofsajdu.

46:10

Na ledovou plochu tak naskočila první formace, avšak zpětná nahrávka od Nestrašila byla velice nepřesná. Vzápětí se po delší době předvedl brankář Košečkin.

2:1

Branky a nahrávky: 21. Hyka (Sedlák, Menšikov), 34. A. Michejev (Calof) – 27. Matuškin (Mozjakin, Filippi)

Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (Fedotov) – Isajev, Bailen (A), Borodkin, Menšikov (A), Karpuchin, S. Těreščenko – Osnovin, Sedlák (A), Hyka – Calof, A. Michejev, Thomas – Kosov, Karlin, Avcin – Tridčikov, Bobyljov, N. Komarov – Mansurov, Stěpanov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, Pivcakin, J. Jakovlev, Vereščagin, Dronov, Matuškin, J. Birjukov (A) – A. Nestrašil, Filippi, Mozjakin (C) – O'Dell, Rasmussen, Paršin – N. Kuljomin (A), Loktionov, Kozun – Dorofejev, Několenko, Ljubimov – Rožkov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Sergejev – Nikolajev, Střelcov