4:3

konec (3:1, 1:1, 0:1)

13.01.2020, 17:30 • KHNP Aréna • 11. kolo • Pavel Mandát

Tipsport: 2.65 4.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Třebíč si po výhře 4:3 zapisuje do tabulky všechny tři body. Jedná se pro ní o páté vítězství v řadě. Loučím se s vámi a těším se zase příště. (20:00:30)

59:48

Vhazuje se ve středním pásmu. Vypadá to, že Třebíč už to zvládne.

59:15

Vhazuje se před Svobodou.

59:03

Brož je znovu na střídačce'

58:15

Velká komplikace pro Duklu. Jiří Fronk hákoval Václava Čejku a míří si odpočinout na dvě minuty.

58:08

Pekrova střela nemohla Svobodu překvapit. Ten ji má v lapačce.

57:58

Oddechový čas Jihlavy. Hosté budou hrát bez brankáře!

57:54

Závar před Svobodou' Od modré střílel Piegl, dorážel Hrala, třebíčský brankář situaci zvládl.

57:11

Blíží se nám závěr třetí třetiny. Udrží si Třebíč své vedení, nebo stihne Jihlava ještě vyrovnat?

56:29

Agilní Fronk to zkoušel příklepem z kruhu. Svoboda na místě.

56:19

Piegl nahodil od vlastní brány směr Dominik Svoboda. Brankář domácích puk raději podržel. Vhazuje se tak před jeho svatyní.

54:45

Pěkná individuální akce Illéše, který se natlačil až před Svobodu. Byl už ale příliš z úhlu na to, aby mohl kvalitně zakončit.

53:35

Jihlava je v plném počtu.

53:05

Glover střílí od modré. Jeho rána si našla pouze lapačku Jana Brože.

52:09

Peter Lichanec byl zasažen vyhozeným pukem do hlavy. Jihlavský útočník je viditelně otřesený. nicméně vypadá to, že bude v pořádku.

51:32

Adam Zeman teď na dvě minuty oslabuje svůj tým. Provinil se hákováním. Třebíč má přesilovku.

49:45

Jihlava tlačí. Čachotský si už už sjížděl před prázdnou bránu. Přihrávce do jasné šance zamezil na poslední chvíli obětavým obranným zákrokem Ondřej Malec.

49:19

Hralův pokus od mantinelu měl spíše propagační parametry. Dominik Svoboda mu bez problému nastavil svou lapačku.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Šťovíček (Nedvídek), 14. Bittner (Nedvídek, Szathmáry), 17. Bittner (Szathmáry), 28. Nedvídek (Nedbal, Šťovíček) – 14. Pekr (Piegl, Poletín), 40. Fronk (Illéš), 42. Pekr (Anděl, Poletín)

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Szathmáry, Nedbal, V. Čejka, Glover, Kowalczyk, Hort, Jenáček – Laš, Nedvídek, Šťovíček – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, T. Havránek – Podlaha, Václavek, Ferda.

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Staněk, Piegl, D. Kolář, Půža, J. Holý – Čachotský, Fronk, Illéš – Anděl, Poletín, Pekr – V. Brož, Skořepa, A. Zeman – Hrala, Lichanec, T. Harkabus.

02:48 TRE 2 Laš, hákování
06:39 TRE 1:0 Šťovíček (Nedvídek)
12:08 JIH 2 Lichanec, podrážení
13:27 TRE 2:0 Bittner (Nedvídek, Szathmáry)
13:40 JIH 2:1 Pekr (Piegl, Poletín)
16:08 JIH 2 Pekr, podrážení