Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – OGC Nice

4:1

konec (3:1)

04.12.2019, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 16. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.1 3.44 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

89. Diony dorážel z ofsajdu

89

Boudebouz dal míč pod sebe na M´Vilu, jehož střelu Benítez jenom vyrazil a Diony už to měl při dorážce jednoduché. Radost z gólu se ale konala jen zlomek vteřiny, pomezní viděl ofsajd.

88

Žlutou kartu dostává Loïs Diony (AS Saint-Étienne).

82

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Ryad Boudebouz.

82

Žlutou kartu dostává Patrick Burner (OGC Nice).

78

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Alexis Claude Maurice, přichází Khéphren Thuram.

73

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Loïs Diony.

65

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Arnaud Lusamba, přichází Igniatius Ganago.

60

Maolida zkazil přihrávku z levého křídla. Lloris pak neudržel nervy na uzdě a za dohrání Hamoumy vyfasoval žlutou kartu.

59

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Yann M'Vila.

58

58. Denis BOUANGA - 4:1

58

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Ještě před hodinou hry je definitivně rozhodnuto! Znovu se domácí prosadili ze standardní situace, když Hamouma zprava odcentroval a trestuhodně volný DENIS BOUANGA parádně uklidil míč k pravé tyči Benítezovy branky.

56

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Júsuf Atál, přichází Patrick Burner.

49

Stéphane Ruffier tak dlouho otálel s provedením odkopu od branky, až si vykoledoval napomenutí žlutou kartou.

40

40. Wesley FOFANA - 3:1

40

Dva inkasované góly v rozmezí několika desítek vteřin dostávají Nice do velice prekérní situace! Bouanga famózním centrem od rohového praporku posadil míč na hlavu neustráženého WESLEYHO FOFANY a ten ho precizní střelou uklidil k vzdálenější tyči.

38

38. Romain HAMOUMA - 2:1

38

Domácí v osmatřicáté minutě znovu vedou! Klíčovou roli sehrál Franck Honorat, který ve středu hřiště obral o balón Sarra a skvělou kolmicí vyslal do úniku ROMAINA HAMOUMU, jehož střelu Benítez skokem k levé tyči nezastavil.

30

30. Pierre Lees-Melou (NIC)

30

Málem se opakovala situace, která předcházela prvnímu gólu Nice! Ruffier znovu hodně podcenil Cyprienovu střelu zpoza vápna a měl obrovské štěstí, že Les-Melou při dorážce zleva trestuhodně minul.

26

26. Denis Bouanga (SET)

26

Nice se vymstila zdlouhavá rozehrávka, která skončila lacinou ztrátou míče po přihrávce Dolberga. Rychlou protiakci domácího týmu zakončil po efektním zaseknutí na rohu vápna Bouanga, jenomže Bentítez jeho technickou střelu skokem k levé tyči vyrazil.

24

Pierre Lees-Melou se hodně zlobil, že mu byl odpískán faul za podražení Honorata, a za své protesty si dokonce vysloužil žlutou kartu.

15

15. Kasper DOLBERG - 1:1

15

Nice právě vstřelilo branku!
Domácí radost netrvala dlouho! Inkasovaný gól jde rozhodně na vrub Ruffiera, který dost nešikovně vyrazil Cyprienovu střelu z přímého kopu a dorážející KASPER DOLBERG rutinně dorazil balón do sítě. Všemu předcházel Aholouův faul na Maurice.

11

11. Denis BOUANGA - 1:0

11

Domácí se dostávají do vedení! Míč si na penaltový bod postavil DENIS BOUANGA a střelou ze svého pohledu k levé tyči nedal Benítezovi sebemenší šanci na zákrok.

9

Je to tak! St. Étienne bude v desáté minutě kopat penaltu za jasnou ruku ve vápně od Júsufa Atála.

7

Debuchyho centr z pravé strany skončil u Beriće a ten ve stoprocentní šanci vůbec netrefil branku! Domácí ale asi dostanou i druhou šanci, chvíli předtím ve vápně zahrál rukou Atál.

4:1

konec (3:1)

Branky: 11. Bouanga (pen.), 38. Hamouma (Honorat), 40. Fofana (Bouanga), 58. Bouanga (Hamouma) – 15. Dolberg

Karty:   49. Ruffier (SET), 88. Diony (SET) – 24. Lees-Melou (NIC), 60. Lloris (NIC), 82. Burner (NIC)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Fofana, Perrin (C), Trauco – Aholou (82. Boudebouz), M. Camara – Honorat, Hamouma, Bouanga (73. Diony) – Berić (59. M'Vila).
Náhradníci: Moulin – Boudebouz, Diony, Correia, Moukoudi, M'Vila, Sissoko.

OGC Nice: Benítez – Atál (56. Burner), M. Sarr, Lloris, Coly – Lusamba (65. Ganago), Cyprien (C), Lees-Melou – Maurice (78. Thuram), Dolberg, Maolida.
Náhradníci: Clementia – Danilo, Búdawí, Burner, Ganago, Nsoki, Thuram.

Rozhodčí: Leonard – Lang, Hebrard