Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – OGC Nice

4:1

konec (3:1)

04.12.2019, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 16. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.1 3.44 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58

58. Denis BOUANGA - 4:1

58

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Ještě před hodinou hry je definitivně rozhodnuto! Znovu se domácí prosadili ze standardní situace, když Hamouma zprava odcentroval a trestuhodně volný DENIS BOUANGA parádně uklidil míč k pravé tyči Benítezovy branky.

40

40. Wesley FOFANA - 3:1

40

Dva inkasované góly v rozmezí několika desítek vteřin dostávají Nice do velice prekérní situace! Bouanga famózním centrem od rohového praporku posadil míč na hlavu neustráženého WESLEYHO FOFANY a ten ho precizní střelou uklidil k vzdálenější tyči.

38

38. Romain HAMOUMA - 2:1

38

Domácí v osmatřicáté minutě znovu vedou! Klíčovou roli sehrál Franck Honorat, který ve středu hřiště obral o balón Sarra a skvělou kolmicí vyslal do úniku ROMAINA HAMOUMU, jehož střelu Benítez skokem k levé tyči nezastavil.

15

15. Kasper DOLBERG - 1:1

15

Nice právě vstřelilo branku!
Domácí radost netrvala dlouho! Inkasovaný gól jde rozhodně na vrub Ruffiera, který dost nešikovně vyrazil Cyprienovu střelu z přímého kopu a dorážející KASPER DOLBERG rutinně dorazil balón do sítě. Všemu předcházel Aholouův faul na Maurice.

11

11. Denis BOUANGA - 1:0

11

Domácí se dostávají do vedení! Míč si na penaltový bod postavil DENIS BOUANGA a střelou ze svého pohledu k levé tyči nedal Benítezovi sebemenší šanci na zákrok.

4:1

konec (3:1)

Branky: 11. Bouanga (pen.), 38. Hamouma (Honorat), 40. Fofana (Bouanga), 58. Bouanga (Hamouma) – 15. Dolberg

Karty:   49. Ruffier (SET), 88. Diony (SET) – 24. Lees-Melou (NIC), 60. Lloris (NIC), 82. Burner (NIC)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Fofana, Perrin (C), Trauco – Aholou (82. Boudebouz), M. Camara – Honorat, Hamouma, Bouanga (73. Diony) – Berić (59. M'Vila).
Náhradníci: Moulin – Boudebouz, Diony, Correia, Moukoudi, M'Vila, Sissoko.

OGC Nice: Benítez – Atál (56. Burner), M. Sarr, Lloris, Coly – Lusamba (65. Ganago), Cyprien (C), Lees-Melou – Maurice (78. Thuram), Dolberg, Maolida.
Náhradníci: Clementia – Danilo, Búdawí, Burner, Ganago, Nsoki, Thuram.

Rozhodčí: Leonard – Lang, Hebrard