Chance liga

VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011

3:2

konec (2:0, 0:1, 1:1)

04.12.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 29. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.6 4.8 4.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:21

Vsetínský Procházka nyní trefil tyč odkryté porubské branky!

57:40

57:40 Jan KÁŇA - 3:2

57:40

Poruba právě vstřelila branku!
Ostravané dramatizují závěr třetí třetiny! Přesilovou hru a zároveň i hru bez brankáře využil díky dostatečnému důrazu na hranici vsetínského brankoviště JAN KÁŇA. Asistence: Marek Špaček, Marek Slavík.

57:03

Porubská branka je prázdná, hosté jdou do akce v šesti!

56:08

Naděje pro Porubu, na trestnou lavici odjíždí vsetínský útočník Branislav Rehuš, dvě minuty za hrubost.

51:39

Porubská přesilovka končí, dvě minuty za hákování fasuje Marek Špaček, po jedenácti vteřinách odstartuje početní výhoda Vsetína.

50:57

Největší šanci aktuální porubské přesilovky měl Vsetín! Kucharczyk postupoval do přečíslení dva na jednoho s Jonákem, ten však nedokázal ideálně zakončit a jeho snaha vrátit ještě puk Kucharczykovi přišla vniveč.

49:50

Přesilová hra pro Porubu, dvě minuty za hákování obdržel David Tůma.

46:12

46:12 Jiří KARAFIÁT - 3:1

46:12

Vsetín právě vstřelil branku!
Nyní už se však Valachům podařilo proniknout do útočného pásma a je z toho třetí branka v síti Poruby! Po aktivním napadání Tůmy se kotouč dostal na hůl Pechance, ten ještě ve svém pokusu úspěšný nebyl, ovšem ze druhé vlny dojel akci JIŘÍ KARAFIÁT a svou druhou trefou v utkání vrací Vsetínu dvoubrankový náskok. Asistence: Antonín Pechanec, David Tůma.

45:53

Dnešní utkání sleduje 2480 diváků.

35:07

Vsetín v náporu a Tůma měl další slibnou příležitosti, když se snažil v tváří v tvář ostravského brankáře překonat střelou nad beton, akci Valachů pak zakončil střelou z levého kruhu Slováček, Dolejš nyní podržel porubský tým!

33:12

33:12 Roman SZTURC - 2:1

33:12

Ostravané nyní ostřelovali vsetínskou branku a snižují na rozdíl jediné branky! Po střele Slavíka se nejlépe před vsetínskou brankou orientoval ROMAN SZTURC, jenž napravil své předcházející zaváhání z mezikruží. Asistence: Marek Slavík, Tomáš Jáchym.

29:01

Nyní se však vylučuje na vsetínské straně, dvě minuty za podrážení nafasoval Jakub Teper.

24:45

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Hunkes – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Káňa – 2 min., držení hole).

16:57

16:57 Jiří KARAFIÁT - 2:0

16:57

Vsetín rychle odskakuje do dvoubrankového vedení! Po dvaceti vteřinách se předvedla trojice útočníků v zelenožlutém. Na modré čáře poslal Tůma přihrávku Pechancovi, ten zvedl hlavu a ještě vylepšil pozici pro JIŘÍHO KARAFIÁTA, jenž z voleje překonal Dolejše. Asistence: Antonín Pechanec, David Tůma.

16:37

16:37 Martin PROCHÁZKA - 1:0

16:37

Valaši otevírají skóre zápasu! Protiútok Valachů začal u Slováčka, jenž ve středním pásmu poslal kotouč na levé křídlo, kde byl rozjetý MARTIN PROCHÁZKA a svižnou střelou do protipohybu překonal brankáře Dolejše. Asistence: Branislav Rehuš, Vlastimil Dostálek.

12:51

První přesilová hra pro Porubu, vyloučen je Sebastián Gorčík za porážení.

07:24

Vsetín v signalizované výhodě útočil na otevření skóre utkání, blízko k tomu měl Jakub Teper, když se mu podařilo překonat brankáře Dolejše, ale kotouč se odrazil mimo porubskou banku. Vsetín však bude hrát přesilovou hru, vyloučen je Ivan Ďurač na dvě minuty za neodvolené bránění.

01:46

Po nahození Drtiny se k odraženému kotouči dostal Pechanec, ve slibné pozici však nedokázal uklidit kotouč do branky hostů!

3:2

Branky a nahrávky: 17. Procházka (Rehuš, Dostálek), 17. Karafiát (Pechanec, D. Tůma), 47. Karafiát (Pechanec, D. Tůma) – 34. Szturc (Slavík, T. Jáchym), 58. J. Káňa (Špaček, Slavík)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Teper, Slováček (A), Hunkes, Kudělka, Jeřábek (C), J. Drtina, Ondračka – Gorčík, Kucharczyk, Jonák – Dostálek, Rehuš, Procházka – D. Tůma, Pechanec (A), Karafiát – L. Volf, Šilhavý, Hořanský.

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Kůdela) – Černý, Husák, Pastor, Slavík, Dluhoš, Dundáček, Rudl – Kanko (C), Zdeněk (A), J. Káňa – Szturc, T. Jáchym (A), Sikora – Špaček, Ďurač, Ollender.

Rozhodčí: Pražák, Ondráček – Měkýš, Komínek