Menu

Další

Společenské události

Zlatý míč 2019

Vítěz: L. Messi (ARG)

konec

02.12.2019, 20:30 • Milan Huppert

Vítězem Zlatého míče pro rok 2019 se stal argentinský kouzelník Lionel Messi. Argentinec se v loňském roce s Barcelonou radoval z prvenství v La Lize, v níž rovněž ovládl tabulku střelců o patnáct zásahů před druhým Benzemou. Kataláncům se nezadařilo v Lize mistrů, kde je ve čtvrtfinále po neuvěřitelném obratu vyřadil pozdější vítěz Liverpool. Za Messim skončil pilíř liverpoolské obrany Virgil van Dijk, třetí místo náleží Cristianu Ronaldovi. Čtvrtá příčku bere Sádio Mané, rovněž z Liverpoolu. (21:49:00)
Pochopitelně nesmí chybět ani děkovná řeč. Messi děkuje svým spoluhráčům, klubu, nezapomněl poděkovat ani rodině.
Zlatý míč Messimu předává vítěz loňského ročníku, Chorvat Luka Modrič.
Diváci se teď musí cítit jako v kině. V sále se zhaslo, na plátně běží nejlepší momenty Lionela Messiho. V pomyslné první řadě sedí právě Argentinec, spolu s ním Didier Drogba.

Vítězem Zlatého míče za rok 2019 se stává argentinský fotbalista hrající v Barceloně Lionel Messi!
Znova se promítají momenty těch nejlepších! Drogba už drží v ruce obálku s vítězným jménem!
Za malý moment se dozvíme vítěze Zlatého míče za rok 2019!
Na obrazovce probíhá připomenutí již známého pořadí. Posledním vyhlášeným byl pátý Mohamed Salah.

Napětí roste! Zbyla už jen čtveřice fotbalistů. Lionel Messi, Cristiano Ronaldo a dvojice z Liverpoolu Virgil van Dijk a Sádio Mané!
Druhá skončila Angličanka Lucy Bronzeová, třetí místo získala krajanka vítězky Alexis Morganová.

Cena pro nejlepší ženskou fotbalistku letí do Ameriky! Vítězkou se stala Megan Rapinoeová. Američanka se v Paříži nenachází, pro diváky alespoň nahrála děkovné prohlášení.
Máme tu zveřejnění páté až sedmé pozice! Sedmý končí Alisson, před ním se umístil Kylian Mbappé z PSG. Do elitní pětice se dostal Mohamed Salah.
Za toto vítězství Alisson vděčí i skvělé defenzivě. Jejím hlavním pilířem byl bezesportu Virgil van Dijk, jehož bylo prakticky nemožné obejít v situaci jeden na jednoho. Na obrazovce jsou aktuálně promítány Alissonovy nejlepší okamžiky.
Za Alissonem se umístil gólman Barcelony Marc-André ter Stegen. Pomyslná bronzová pozice patří Edersonovi.

Cenu Lva Jašina pro nejlepšího gólmana získává Brazilec Alisson! Jméno vítěze nejspíše nikoho nepřekvapí, Alisson několika skvělými zákroky dotáhl Liverpool k vítězství v Lize mistrů. Na začítku letošní sezóny ho zbrzdilo zranění, v současné době už je ale v pořádku.
Zbylých osm pozic zatím zůstane neodtajněno. Na řadu přichází vyhlášení nejlepší hráčky. Loňské vítězství v této kategorii obhajuje Norka Ada Stolsmo Hegerbergová.

Zlatý míč 2019

Vítěz: L. Messi (ARG)

konec

Zpět na online