konec (14:9)

01.12.2019, 10:30 • 12. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.04 18.5 14.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemné nedělní odpoledne. (11:58:04)
Favorizovaná Karviná si proti Frýdku připisuje snadné vítězství, do vedení se dostala v deváté minutě, poté už nikdy neprohrávala. Pepino sice statečně vzdorovala, ale nakonec se musí smířit s docela vysokou porážkou, protože domácí vstřelili o devět branek více.
HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:21 (14:9)
Nejvíce branek: Skalický 9, Růža 5, Urbański 3 – Lefan 7/1, Mazur 4/1, Hustopecký 2. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 4:1.

Konec zápasu. (30:21)

60

Karviná si nakonec připíše třicátý gól, svou pátou brankou se o to postaral Růža. (30:21)

60

Hustopecký se ještě trefil z dálky. (29:21)

59

A další gól pro Skalického, který má poslední minutu na vstřelené své desáté branky. (29:20)

59

Skalický zakončil rychlý protiútok pěkným lobem, který skončil v síti. (28:20)

57

Garba ještě našel cestu do sítě, hra je poté přerušena kvůli zranění jednoho z domácích hráčů- (27:20)

56

Brankář hostů se ještě předvedl pěkným zákrokem, konec utkání se však rychle blíží. (27:19)

55

Lefan chce být nejlepším střelcem duelu, proto využívá sedmimetrový hod. (27:19)

54

Svůj první gól v zápase si připisuje také Garba. (27:18)

53

Plaček si našel prostor na pravé straně, díky čemuž zkompletoval hattrick. (27:17)

52

Tentokrát už se Frýdek-Místek přes celé hřiště trefil, přesně mířil Hustopecký. (26:17)

52

Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (26:16)

52

Lefan se prosadil po delší době, připisuje si tak svůj šestý gól v zápase. (26:16)

51

Chosik se pěkně uvolnil, díky čemuž se poprvé v zápase prosadil. (26:15)

51

Jeden z hostů zkusil přes celé hřiště trefit prázdnou klec, ale to se mu nepovedlo. (25:15)

50

Oddechový čas pro domácí. (25:15)

30:21

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović, Tabara – M. Brůna, Monczka, Urbański, Gromyko, Noworyta, Plaček, Chudoba, Drzyzga, Jan Užek, Solák, Zamarski, Skalický, Nantl, Zbránek, Nedoma, Růža, Chosik, Franc.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Fritz, Pyško, M. Cáb – Hrachovec, L. Rajnoha, Šimek, J. Rajnoha, Petrovský, Klaban, Gřešek, Unger, Bureš, Hardt, Hustopecký, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Ondrušík, Mynář.