01.12.2019, 16:00 • RCDE Stadium (Barcelona) • 15. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 2.31 3.22 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:00:56)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 12:16.
Utkání tedy skončilo vítězně pro hostující Osasunu. Hosté si pro vítězství došli hlavně díky výbornému začátku druhé půle, kdy se trefil ve 46. minutě Rubén García a za 4 minuty se prosadil Ezequiel Ávila . Poté byl ovšem vyloučen Facundo Roncaglia, což bylo výhodné pro domácí tým, který na soupeře zatlačil, ale branku z toho vytěžit nedokázal. Naopak se třetí branku svého týmu přidal v 84. minutě Jon Moncayola,který využil další chybu domácí obrany. Poté se z penalty ještě trefil Torres a v poslední minutě dal alespoň čestnou branku Calleri.
Espanyol příště hraje 7.12. na Realu Madrid. Osasuna si příště zahraje 8.12. doma se Sevillou.

90+4

90+4

O ofsajd se nejednalo, takže branka platí.

90+4

Ještě zkoumání situace s videem.

90+3

Espanyol právě vstřelil branku!
David López odcentroval do vápna. Tam byl přichystaný JONATHAN CALLERI, uhrál si míč v souboji a akrobaticky vystřelil, míč zapadl přímo do branky.

90+2

Osasuna právě vstřelila branku!
K míči se postavil ROBERTO TORRES, který poslal míč po své levé ruce, brankář šel na druhou stranu, takže bez nervů – 1:4.

90+1

Byla nařízena penalta. Do rychlého brejku se dostal Ávila a byl ve vápně sražen, rozhodčí neváhal.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1

Opět rozehrával Dardel, ale trefil jen zeď.

90

Přímý kop pro domácí z levé straně hřiště.

90

Žlutou kartu dostává Jon Moncayola (CA Osasuna).

89

Domácí Melendo se sice protáhl středem hřiště, ale pak nepřesně hledal na pravé straně Pipu.

88

Další odkop na tribunu od hostů. Do konce zbývají jen dvě minuty.

87

Utkání je hodně rozkouskované. Je hodně soubojů a přerušení. Domácí se ještě snaží, ale mají nulovou šanci.

87

Hostující brankář Juan Pérez si dal na čas a rozehrál až teď.

86

Diváci pískají, nelíbí se jim hra svého oblíbeného týmu.

86

Útočný faul jednoho z domácích, míč tedy pro hosty.

2:4

konec (1:0)

Branky: 20. Roca (pen.), 90+3. Calleri (David López) – 46. R. García (Estupiñán), 50. Ávila, 84. Moncayola, 90+2. R. Torres (pen.)

Karty:   25. V. Sánchez (ESB) – 19. Roncaglia (OSS), 80. R. García (OSS), 90. Moncayola (OSS)   52. Roncaglia (OSS)

Espanyol Barcelona: Diego López – Espinosa, David López, F. Calero (63. Melendo) – Pipa, Darder, V. Sánchez (C) (54. Calleri), Roca, Pedrosa (68. Piatti) – Lej, Campuzano.
Náhradníci: Prieto – Vilà, V. Gómez, Melendo, Piatti, Lozano, Calleri.

CA Osasuna: Herrera – Vidal (60. Moncayola), D. García, Roncaglia, Estupiñán – R. García, Brašanac, Oier (C), R. Torres – Ávila, Adrián López (55. Navas).
Náhradníci: Pérez – Navas, R. Ibáñez, Moncayola, Mérida, I. Pérez, Cardona.