08.11.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.04 4.0 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Frederik Andersen (TOR) 37 zák., 1 gól, 97,4%
2. Malcolm Subban (VGK) 35 zák., 2 góly, 94,6%
3. John Tavares (TOR) 1+1 (03:54:04)
Statistiky: Střely na bránu: 37-38; Zablokované střely: 19-20; Vhazování: 54%-46%; Hity: 23-29; Přesilové hry: 1/6-0/5; Trestné minuty: 10-12.
Vegas si musí na první výhru na ledě Toronta počkat, protože na úvodní gól Maxe Paciorettyho odpověděl Auston Matthews a v prodloužení pak dokonal obrat Maple Leafs kapitán John Tavares. Konečný výsledek zní. Toronto Maple Leafs 2 Vegas Golden Knights 1.

62:33

62:33 John TAVARES - 2:1

62:33

Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs vyrazili do přečíslení dva na jednoho a JOHN TAVARES na pravém křídle skóroval po krásné přihrávce Mitchella Marnera, když z úhlu zamířil pod horní tyč! Toronto dokonalo obrat a vítězí tak těsně 2:1! Asistence: Mitchell Marner.

61:24

Auston Matthews mohl rozhodnout střelou z levého kruhu, jenže bránu Malcolma Subbana těsně minul.

60:50

Nate Schmidt vystřelil na vrcholu mezikruží a jeho táhlý pokus skončil v náručí Frederika Andersena.

60:39

Alexander Kerfoot se vrátil z trestné lavice zpět na led a do přerušení hry se bude hrát ve hře čtyři na čtyři.

60:29

William Karlsson v pravém kruhu pro vhazování vypálil bez přípravy a Frederik Andersen jeho ránu zastavil.

60:01

Frederik Andersen v závěru zápasu předvedl dva skvělé zákroky a fanoušci vyvolávají jeho jméno. Čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině dnešního střetnutí zní. Toronto Maple Leafs 1 Vegas Golden Knights 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32

Mark Stone mohl rozhodnout střelou z pravého kruhu pro vhazování, Frederik Andersen ji ale snadno podržel.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:39

Toronto hrálo v šesti hráčích a následuje přesilová hra Vegas. Týmový trest odpyká Alexander Kerfoot.

2:1

Branky a nahrávky: 49. Matthews (Tavares, Rielly), 63. Tavares (Marner) – 45. Pacioretty

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly (A), Ceci, Muzzin, Barrie, Dermott, Holl – Moore, Tavares (C), Marner (A) – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Timashov, N. Shore, F. Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt (A), Hague, Theodore, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Pirri, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: O'Rourke, Hebert – Alphonso, Smith

Diváci: 19 218

00:26 VEG 2 Hague, nedovolené bránění
13:48 VEG 2 Stastny, hákování
16:46 TOR 2 Timashov, vysoká hůl
23:09 TOR 2 W. Nylander, držení