konec (0:0, 1:0, 3:0)

10.10.2019, 01:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.26 3.89 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:35

Shayne Gostisbehere dostal dvě minuty za sekání a Devils si v závěru zápasu ještě zahrají přesilovou hru.

54:38

První hvězdou dnešního zápasu bude vyhlášen Carter Hart, druhou Ivan Provorov a třetí Travis Konecny. Tak to vidím já. Jak to ale vidíte Vy?

51:46

51:46 Travis KONECNY - 4:0

51:46

Philadelphia právě vstřelila branku!
Kyle Palmieri před vlastní bránou podklouzl a TRAVIS KONECNY zasunul puk mezi betony Coryho Schneidera! Je to 4:0! Bez asistence.

45:09

Blake Coleman dostal dvě minuty za hákování a Flyers si zahrají další přesilovou hru. Zvýší svůj náskok na 4:0?

40:57

40:57 Sean COUTURIER - 3:0

40:57

Cory Schneider nedokázal udržet střelu Ivana Provorova z levého kruhu pro vhazování a z dorážky se prosadil bekhendem útočník SEAN COUTURIER! Flyers vstřelili dva góly v rozmezí 24 sekund a otěže zápasu mají pevně v rukou! Asistence: Oskar Lindblom a Ivan Provorov.

40:33

40:33 Kevin HAYES - 2:0

40:33

KEVIN HAYES si dokázal najít v pravém kruhu krátce po vhazování kotouč a rychlou střelou zápěstím vymetl bližší horní roh brány! Flyers využili druhou přesilovou hru v zápase a vedou nad New Jersey 2:0! Asistence: Claude Giroux.

40:20

Sami Vatanen dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Flyers si zahrají v úvodu třetí části přesilovku.

39:34

Nico Hischier se ocitl sám před bránou, ani on ale nedokázal Cartera Harta z blízka překonat!

37:58

37:58 Carter Hart nyní předvedl spektakulární zákrok lapačkou!

37:58

Jack Hughes přihrál doprava a Taylor Hall střelou bez přípravy mířil z ostrého úhlu do prázdné brány, Carter Hart se ale stačil včas přesunout a lapačkou puk vytáhnout! Spektakulární zákrok!

37:29

Kevin Hayes nedodržel postup při vhazování, když zahrál rukou, a dostal dvě minuty za zdržování hry. Devils si nyní zahrají přesilovou hru pět na tři! Šance.

37:29

Útočník Sean Couturier vyhodil puk bekhendem přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

37:11

37:11 Claude Giroux mohl skórovat po nahození z levé strany

37:11

Claude Giroux si najel před bránu na nahození z levého křídla a chtěl puk usměrnit tečí mezi betony Coryho Schneidera, brankář Devils je ale včas sevřel a připsal si další fantastický zákrok!

35:47

35:47 Michael Raffl se vrátil na led a krátce na to málem udeřil!

35:47

Michael Raffl se řítil sám na bránu a mohl skórovat, bekhendem ale trefil pravou tyč!

34:11

Kevin Hayes si sjel z pravého křídla před bránu a mohl skórovat v oslabení, puk ale mezi betony Coryho Schneidera nezasunul! Obrovská šance!

33:33

Michael Raffl nyní ve středním pásmu sestřelil Jacka Hughese a dostal dvě minuty za podražení. Devils mají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá jen 12 sekund.

31:45

Kevin Hayes dostal dvě minuty za podražení a Devils mohou vyrovnat během své první přesilové hry.

29:52

29:52 Ivan PROVOROV - 1:0

29:52

IVAN PROVOROV napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele s příklepem a jeho bomba vymetla vzdálenější pravý horní roh brány! Flyers využili přesilovou hru a vedou 1:0. Nutno ale dodat, že Cory Schneider vůbec nic neviděl. Asistence: Matt Niskanen a Travis Konecny.

28:30

28:30 Kevin Hayes minul v obrovské šanci prázdnou bránu!

28:30

Shayne Gostisbehere vypálil od modré čáry a ležící Cory Schneider dokázal puk dostat mimo! Flyers poté mohli skórovat do prázdné brány, jenže odkrytou síť z pravého kruhu trestuhodně minuli! Kevin Hayes minul vzdálenější tyč brány!

27:59

Nikita Gusev fauloval v obranném pásmu Devils a dostal dvě minuty za sekání. Druhá přesilová hra pro Flyers.

25:42

25:42 Claude Giroux orazítkoval v obrovské příležitosti tyč!

25:42

Claude Giroux si najel před bránu na krásnou přihrávku z pravého křídla a po rychlém zamíchání s pukem bekhendem orazítkoval vzdálenější pravou tyč brány! Obrovská šance!

23:07

23:07 Kotouč skončil pod ochranným sklem Roberta Hägga

23:07

Blake Coleman se dostal na útočné modré čáře k nahození bekhendem a puk se od rukavice Roberta Hägga odrazil pod jeho sklo helmy a získal tak třetí oko! Zajímavá a vtipná situace.

18:10

18:10 Taylor Hall měl na hokejce největší příležitost zápasu!

18:10

Taylor Hall si najel na vzdálenější levé tyči na nádhernou přihrávku Nikity Guseva z pravého křídla a mohl skórovat do prázdné brány, Carter Hart se ale přesunul včas! Fantastický zákrok!

09:29

Miles Wood zbytečně dohrál protihráče u hrazení po odpískání a dostal dvě minuty za hrubost. Přesilovka.

07:08

07:08 Sean Couturier mohl skórovat z dorážky hned dvakrát!

07:08

Oskar Lindblom vystřelil na vrcholu pravého kruhu a po zákroku Coryho Schneidera mohl skórovat u pravé tyče z dorážky Sean Couturier!

4:0

Branky a nahrávky: 30. Provorov (Niskanen, Konecny), 41. K. Hayes (Giroux), 41. Couturier (Lindblom, Provorov), 52. Konecny

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Braun, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Niskanen – Giroux (C), K. Hayes, Voráček (A) – Lindblom, Couturier (A), Konecny – J. van Riemsdyk, Laughton, Twarynski – Bunnaman, M. Raffl, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Vatanen, P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, C. Carrick – Hall (A), Hischier, N. Gusev – Bratt, Zajac (A), Palmieri – Coleman, J. Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Pierre Lambert. Čároví: Ryan Gibbons, Steve Barton

Diváci: 19658

09:29 NJD 2 Wood, hrubost
27:59 NJD 2 N. Gusev, sekání
29:52 PHI 1:0 Provorov (Niskanen, Konecny)
31:45 PHI 2 K. Hayes, podrážení