09.10.2019, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • 12. kolo • Filip Hulín

Tipsport: 1.15 8.5 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely: 9 – 6
Vyloučení: 5 – 6
Vhazování: 34 – 39
Nejvytíženější hráč: Patrik Marcel 21:34 – Martin Jandus 23:45
A je tu konec, Stadion potvrdil roli favorita a porazil Kadaň. Skóre otevřel na konci první třetiny Voženílek, krátce po startu druhé třetiny se z trestného střílení prosadil Korkiakoski. Na rozdíl jediné branky snížil v závěru druhé periody Michnáč. Domácí v poslední třetině potvrzovali roli favorita a po brankách Jíchy a Kukly odskočili na rozdíl tří branek. Zápas zakončil svou střelou Zdeněk Zabloudil a uzavřel tak gólový účet střetnutí.

59:12

59:12 Zdeněk ZABLOUDIL - 4:2

59:12

Kadaň právě vstřelila branku!

Josef Rindoš našel krásnou přihrávkou ZDEŇKA ZABLOUDILA, který střelou pod břevno podruhé překonává Lukeše a upravuje tak skóre zápasu na 4:2. Asistence: Josef Rindoš, Matěj Zabloudil.

58:54

Zakázané uvolnění hostů.

58:12

Sám před Neužila se dostal Kropáček, jeho střelu ale znovu zlikvidoval dobře chytající gólman Trhačů.
Dnešní utkání sleduje 801 diváků.

57:45

Hraje se hokej nahoru dolů, utkání už se pouze dohrává.

56:50

V dobré šanci se ocitl Jícha, který ale nevyzrál na hostujícího brankáře.

56:16

Ofsajd zastavuje útočné snažení domácích.

55:53

Do velké šance se dostal Kristian Kangas, ten ale nedokázal v úniku prostřelit skvěle chytajícího Neužila.

55:30

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min.).

55:08

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Kadlec – 2 min., hákování).

54:25

Kadaň se přesouvá před Lukeše a snaží se alespoň zkorigovat skóre.

53:04

Zakázané uvolnění domácích.

51:48

51:48 Miroslav KUKLA - 4:1

51:48

Litoměřice právě vstřelily branku!

Stadion odskakuje na rozdíl tří branek! MIROSLAV KUKLA dostal přihrávku na modrou čáru a svou střelou pod víko prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Matěj Beran, Daniel Voženílek.

4:2

Branky a nahrávky: 20. Voženílek (M. Kadlec, Mlčák), 24. Korkiakoski (TS), 45. Jícha (M. Kadlec), 52. Kukla (M. Beran, Voženílek) – 37. Michnáč, 60. Zd. Zabloudil (Rindoš, Zabloudil)

HC Stadion Litoměřice: Š. Lukeš (A. Beran) – Marcel (A), Dajčar, Klejna, Korkiakoski, Mlčák, Kukla, R. Procházka – Voženílek (C), Jícha, M. Kadlec – M. Beran, Střondala, Jánský – Šik, Štohanzl, Kangas – Kropáček, Vitouch, D. Sklenář.

SK Trhači Kadaň: Neužil (Wolf) – Trefný (C), Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Mert, M. Jandus, Klodner – Wojnar, Chlouba (A), Wágner (A) – Michnáč, Zygmunt, Zabloudil – Koblížek, Rindoš, Čech – Homer, Kuba, Zd. Zabloudil.

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Tvrdík, Šimán