14.09.2019, 16:30 • SH Eden, Praha • 2. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.2 12.0 5.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne. (18:06:03)
Dnešní utkání sledovalo 130 diváků.
Nicméně závěr duelu si Dukla pořádně zkomplikovala a Nové Veselí prohrávalo pouze o dva góly v době, kdy do konce zápasu zbývaly dvě minuty. Pak ovšem dal důležitou trefu vyskakující Grištšuk z druhé vlny a Dukla tak uspěla v repríze jarního čtvrtfinále, ve kterém přes Nové Veselí postoupila do semifinále.
Házenkáři Dukly Praha porazili v utkání druhého kola STRABAG RAIL extraligy Nové Veselí poměrem 30:28. Přitom vstup do zápasu patřil hostům, kteří ve třinácté minutě vedli 8:4. Výkon Pražanů se postupem času zlepšoval a v průběhu do druhého poločasu se svěřenci Daniela Čurdy dostali do vedení o šest branek. Výborným výkonem se pod tento fakt podepsal exzuberský Matěj Klíma.

Konec zápasu. (30:28)

60

Kocich ze spojky snížil na rozdíl dvou branek. (30:28)

60

Ale Dukla odpovídá a tenhle zápas by měla vyhrát. (30:27)

59

Nové Veselí skóruje z pravé spojky. (29:27)

59

Sviták předal míč na pravou stranu do druhé vlny Grištšukovi a ten dává hodně důležitý gól. (29:26)

58

Ztráta hostů na levé straně, tohle Dukla potřebovala. (28:26)

58

Následně následně Dukla nezakončila přesně a znovu se brání. (28:26)

57

Bude to hodně zajímavé, Melichar skóruje ranou ze střední spojky a domácí vedou už pouze o dvě branky. (28:26)

57

Voiku zastavila dvojice hráčů Dukly. (28:25)

56

Hosté mají na hřišti Voiku či Kocicha na středu. (28:25)

56

Patzel obešel na levé spojce Turčenka, ale z úhlu minul tři tyče. (28:25)

55

Turčenko zakončil do levé šibenice. (28:25)

55

Sedmička, protože Kocich byl faulovaný na levé spojce. (28:24)

54

Patzel měl na levé straně daleko k nahrávce Svitáka a do útoku jde hostující celek. (28:24)

54

Radek Flajsar využil trháku po levé straně a Dukla si vyžádala čas na poradu. Hotovo ještě není. (28:24)

30:28

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala – Zelenka, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, Jeníček, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha.

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Studený – Kocich, Dodica, Bartůněk, Melichar, R. Flajsar, Sekulić, Krčál, Mir. Štohanzl, Turčenko, Gregorovič, Voika, Ptáčník, Čermák.

Rozhodčí: Kichner, Vacula