konec Slovensko – Švýcarsko 1:1

13.09.2019, 19:11 • 2. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.54 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:5

GEM, SET, ZÁPAS Andrej Martin! Naša tímová dvojka to napokon zvládla, po náročnej trojsetovej dráme zviťazila v tomto stretnutí nad švajčiarskou jednotkou Henri Laaksonenom a určite je tu úľava v našom tíme po tomto dramatickom stretnutí, ktoré ponúklo výborný tenis.

6:5

Hneď ten prvý aj využíva a tak sa zrodil ribrejk! Andrej Martin vyhráva v treťom sete 6:5 a získava druhú šancu ukončiť toto stretnutie vo svoj prospech!

5:5

Henri Laaksonen sa udržal v tomto zápase! Pri svojom podaní sa Andrej Martin k mečbalu nedostal, svoje podanei tak stratil a ešte si tak dnes AXA Aréna môže užiť veľkú tenisovú drámu.

5:4

Henri Laaksonen úspešne odvrátil mečbal, potom využil gembal a znížil stav v treťom sete na 4:5 z jeho pohľadu! Po krátkej prestávke bude Andrej Martin podávať na víťazstvo v tomto zápase.

5:3

Cez druhé podanie, ale predsa! Andrej Martin zvládol tento gem, ujíma sa vedenia 5:3 v treťom sete a jeho dnešný súper Henri Laaksonen bude podávať na udržanie sa v tomto stretnutí!

4:3

Henri Laaksonen čistou hrou znižuje na 3:4 z jeho pohľadu v treťom sete!

4:2

Loptička v aute od Švajčiara, takže Andrej Martin je na druhý pokus úspešný a ujíma sa vedenia 4:2 v treťom a rozhodujúcom sete!

3:2

Dvojka švajčarského celku zaznamenáva čistú hru, čím znižuje na 3:2 z pohľadu nášho tenistu! Stále je tu teda výhoda brejku pre Andreja Martina.

3:1

Výborne! Servis – volej od nášho tenistu, ktorý tak potvrdil brejk a ujíma sa vedenia 3:1 v treťom a teda rozhodujúcom sete.

2:1

Skvelé! Andrej Martin čistou hrou berie prvé podanie súpera v treťom sete a ujíma sa tak vedenia 2:1 v rozhodujúcom ste! Uvidíme, či to napokon bude kľúčový moment.

1:1

Andrej Martin vyrovnáva stav v treťom sete na 1:1!

0:1

No a aj sa tak stáva, čistu hrou Henri Laaksonen vstúpil to tretieho setu!

4:6

Pod tlakom napokon náš tenista podlahol, vôbec prvýkrát stratil v tomto zápase svoj servis a to v dosť nešťastnú dobu! Henri Laaksonen vyhráva druhý set pomerom 6:4 a tak o osude tohto stretnutia bude musieť rozhodnúť tretí set!

4:5

Aké požičaj, také vráť! Henri Laaksonen rovnako zaznamenáva čistú hru a ide v druhom sete do vedenia 5:4! Andrej Martin tak bude musieť podávať na udržanie sa v druhej sade hry.

4:4

Čistou hrou Andrej Martin vyrovnáva na 4:4 v druhom sete!

3:4

Ten už využíva, Henri Laaksonen vyhráva v druhom sete 4:3!

3:3

Výborne! Andrej Martin odvrátil v tomto geme tri brejkbaly a vyrovnáva stav druhého setu na 3:3, stále si tak náš tenista drží podanie v tomto zápase.

2:3

Švajčiar využíva hneď prvý gembal, takže čistou hrou sa ujíma vedenia 3:2 v druhom sete!

2:2

Slovák ho využíva a tak vyrovnáva stav v druhom sete na 2:2!

1:2

Hneď na prvý pokus po úspešnom voleji ukončil Laaksonen tento gem, svoj servis si opäť udržal a ide do vedenia 2:1 v druhom sete!

1:1

Čistá hra pre slovenského tenistu, ktorú získava esom a vyrovnáva teda stav v druhom sete na 1:1!

0:1

Ktorý napokon aj využíva a tak sa ujíma vedenia 1:0 v druhom sete! Škoda, Andrej mohol ideálne začať druhé dejstvo, ale určite ho to zatiaľ mrzieť nemusí.

6:2

Čistou hrou ukončil Andrej Martin prvý set vo svoj prospech, keď po celý čas na kurte proti švajčiarskej jednotke dominoval a ujíma sa v tomto zápase vedenia 1:0! Verme, že Andrej bude takto pokračovať aj v druhom sete a vyrovná tak stav tohto zápolenia pred zajtrajším programom.

5:2

Andrej Martin v tejto hre setbal nevyužil, Henri Laaksonen sa tak ešte po premenenom gembale udržal v prvom sete! Za stavu 5:2 však bude Andrej podávať na víťazstvo v prvom sete.

5:1

Slovenský tenista opäť ukázal výborný servis a ujíma sa vedenia 5:1 v prvom sete! Henri Laaksonen tak ide podávať na udržanie sa v úvodnej sade tohto zápasu.

4:1

Úder slovenského tenistu končí ďaleko v aute, takže sa zrodil prvý gem v prospech Laaksonena v tomto zápase, ktorým znižuje stav v prvom sete na 4:1 z pohľadu Andreja Martina!

4:0

Teraz však esom ukončil Andrej Martin tento gem, úspešne sa mu potvrdilo potvrdiť brejk a v prvom sete už vyhráva 4:0!

3:0

Laaksonen sa presunul na sieť a svoj úder totálne pokazil! Andrej Martin tak získava aj jeho druhé podanie a ujíma sa vedenia 3:0 v prvom sete.

2:0

Výborne! Esom Andrej Martin napokon brejk aj potvrdil a tak slovenský tensita správne odštartoval toto stretnutie, v prvom sete sa ujíma vedenia 2:0!

1:0

Na druhý pokus už bol Andrej Martin úspešný a získava hneď prvé podanie súpera v tomto zápase! Slovenský tenista sa tak ujíma vedenia 1:0 a bude podávať na potvrdenie brejku.