3:2
po s.n. (2:1) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
12.09.2019, 18:30 • Viťaz Ice Palace • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.9 4.0 3.48 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.0 - 3.48
HC Viťaz Moskevská oblast – HK Soči
3:2
po s.n. (2:1) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Petrakov (Makejev, Voronkov), 48. Grebenščikov (M. Aaltonen), rozh. náj. Mons – 44. R. Rosén (Strömwall, Ellis), 54. Gordejev (J. Alexandrov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Samonov) – Katičev, Pylenkov, Golovkov, V. Lajunen, Šinkevič, Voronkov, Stasenko – A. Sjomin (C), P. Černov, Makejev – Jo. Nättinen, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Petrakov, Vyglazov (A), Mons – Laričev, Gončarov, Mojsejev – A. Ševčenko.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Šikin (Proskurjakov) – Ellis, Gordejev, J. Alexandrov, K. Vorobjov, A. Petrov, Pogorišnyj (A), Nazarevič – Krikunov, R. Rosén, Strömwall – Archipov, Lugin (A), Collins – Starkov, Točickij, Altybarmakjan – Kapustin, Orlovič-Grudkov, Tomilin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Oskirko, Ravodin – Biťjukov, Galimov
Diváci: 2 568
1. třetina | ||||
02:57 | SOC | 2 | K. Vorobjov, podrážení | |
03:20 | VTZ | 1:0 | Petrakov (Makejev, Voronkov) | |
05:18 | VTZ | 5+OK | Vyglazov, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
11:29 | VTZ | 2 | Šinkevič, hrubost | |
SOC | 2 | Altybarmakjan, krosček | ||
12:33 | SOC | 2 | Ellis, podrážení | |
18:27 | SOC | 2 | Pogorišnyj, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:21 | VTZ | 2 | Mojsejev, hákování | |
24:07 | SOC | 2 | Lugin, krosček | |
26:48 | SOC | 2 | Altybarmakjan, hákování | |
31:37 | VTZ | 2 | M. Aaltonen, nedovolené bránění brankáři | |
36:50 | SOC | 2 | Orlovič-Grudkov, vysoká hůl | |
37:56 | SOC | 2 | Tomilin, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:25 | SOC | 1:1 | R. Rosén (Strömwall, Ellis) | |
45:57 | SOC | 2 | Ellis, podrážení | |
47:36 | VTZ | 2:1 | Grebenščikov (M. Aaltonen) | |
47:55 | SOC | 2 | Ellis, držení | |
51:19 | SOC | 2 | K. Vorobjov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
53:46 | SOC | 2:2 | Gordejev (J. Alexandrov) | |
58:07 | VTZ | 2 | Grebenščikov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
59:54 | SOC | 2 HL | příliš mnoho hráčů | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
VTZ | 3:2 | Mons (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Liberec – Technika Brno 16:00 10:0
PZ Kladno – Kobra 16:00 0:3
Zlín – Poruba 16:00 11:1
Plzeň – Sparta 17:00 6:2
Vítkovice – Přerov 17:00 4:1
Jihlava – Tábor 17:30 2:1
Mladá Boleslav – Mountfield HK 17:30 3:4
HC Litvínov – Kladno 17:30 5:3
Třinec – HK MD Šumperk 17:30 1:4
Havířov – Vsetín 17:45 2:1
Pardubice – Č. Budějovice 18:00 9:0
K. Vary – Hvězda Praha 18:00 8:0
Olomouc – Kometa Brno 18:00 4:5
Havlíčkův Brod – Slavia 18:30 2:4
59:54
58:07
51:19
47:55
45:57
37:56
36:50
31:37
26:48
24:07
22:21
18:27
12:33
11:29
05:18
02:57