10:0
konec (1:0, 3:0, 6:0)
12.09.2019, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • Skupina Střed • Ondřej Belák
Bílí Tygři Liberec – Technika Hockey Brno
10:0
konec (1:0, 3:0, 6:0)
Branky a nahrávky: 11. Plos (Hois), 28. Kříž (Plos), 30. Plos (Dvořák, Tůma), 36. Kříž (Böhm, Plos), 44. Hujer (Trunda), 45. Plos, 45. Masař (Vodlan), 48. Vodlan (Böhm, Putz), 56. Jenčovský (Trunda), 57. Plos (Kříž, Hois)
Karty:
Neproměněná penalta:
Bílí Tygři Liberec:
Král (Krátký) – Böhm, Culek, Hladík, Patzelt, Tůma, Dvořák, Masař, Vodlan, Putz, Jenčovský, Hujer, Trunda, Plos, Kříž, Hois.
Náhradníci:
Trenér:
Technika Hockey Brno:
Bílek (Gedl) – Svoboda, Rajzik, Žák, Vacek, Šupa, Šplícha, Smutný, Fornál, Korbini, Smítal, Lysoněk, Harásek, Toman, Maštalíř, Líska, Závadský, Kubový, Nerad.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mareš – Beneš, Lauko.
Diváci:
1. třetina | ||||
10:25 | LIB | 1:0 | Plos (Hois) | |
11:47 | LIB | 2 | Hujer, nedovolené bránění | |
14:29 | TEC | 2 | Svoboda, zdržování hry / zašlapování puku | |
18:34 | TEC | 2 | Harásek, sekání | |
19:06 | LIB | 2 | Hujer, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:15 | LIB | 2:0 | Kříž (Plos) | |
29:05 | TEC | 2 | Bílek, sekání | |
LIB | 10 | Trunda, nesportovní chování | ||
29:21 | LIB | 3:0 | Plos (Dvořák, Tůma) | |
29:45 | LIB | 2 | Putz, hrubost | |
LIB | 2 | Vodlan, sekání | ||
TEC | 2 | |||
35:23 | LIB | 4:0 | Kříž (Böhm, Plos) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:30 | LIB | 5:0 | Hujer (Trunda) | |
44:21 | LIB | 6:0 | Plos | |
44:43 | LIB | 7:0 | Masař (Vodlan) | |
46:21 | TEC | 2 | Maštalíř, sekání | |
47:17 | LIB | 8:0 | Vodlan (Böhm, Putz) | |
55:31 | LIB | 9:0 | Jenčovský (Trunda) | |
56:04 | LIB | 10:0 | Plos (Kříž, Hois) | |
Konec |
Liberec – Technika Brno 16:00 10:0
PZ Kladno – Kobra 16:00 0:3
Zlín – Poruba 16:00 11:1
Plzeň – Sparta 17:00 6:2
Vítkovice – Přerov 17:00 4:1
Jihlava – Tábor 17:30 2:1
Mladá Boleslav – Mountfield HK 17:30 3:4
HC Litvínov – Kladno 17:30 5:3
Třinec – HK MD Šumperk 17:30 1:4
Havířov – Vsetín 17:45 2:1
Pardubice – Č. Budějovice 18:00 9:0
K. Vary – Hvězda Praha 18:00 8:0
Olomouc – Kometa Brno 18:00 4:5
Havlíčkův Brod – Slavia 18:30 2:4
46:21
29:45
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Vodlan – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (2 min.).
29:05
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Trunda – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
19:06
18:34
14:29
11:47