11:1
konec (3:0, 4:1, 4:0)
12.09.2019, 16:00 • PSG aréna, Zlín • Skupina Východ • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Berani Zlín – HC RT TORAX Poruba
11:1
konec (3:0, 4:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 7. Heš (Jecho, Mojžíš), 14. Frömel (Chludil, Laciga), 19. Chludil (Frömel, Burian), 21. Frömel (Chludil), 31. Mojžíš (Chludil), 31. Jecho (Heš), 32. Hoferek (Fömel, Chludil), 47. Hoferek (Jecho, Chludil), 50. Chludil (Tomeček), 53. Frömel, 59. Jecho (Tomeček, Čapka) – 37. Halata (K. M. Macias)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Hamrla (Synek) – Nábělek, Sýkora, Burian, Žižka, Čapka, Hoferek (A), Kráčalík (C) – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Heš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel (A), Jecho, Lavička.
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba:
Drabčík (32. Chylík) – Kríž, K. M. Macias (A), Gelnar, Černý, Kosina, Bechný, Borkovec, Pásek – Slusarczyk, Hlaváč (C), Vehovský, Kovalčík, Halata, Chovanec (A), K. T. Macias, Hradil, Stodůlka, Hlavatý.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vaněk – Bařinka, Kociňák
Diváci:
1. třetina | ||||
06:01 | POM | TS | Gelnar, podrážení | |
06:51 | ZLN | 1:0 | Heš (Jecho, Mojžíš) | |
13:20 | ZLN | 2:0 | Frömel (Chludil, Laciga) | |
18:38 | ZLN | 3:0 | Chludil (Frömel, Burian) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:21 | ZLN | 4:0 | Frömel (Chludil) | |
24:47 | ZLN | 2 | Ramert, sekání | |
26:52 | POM | 2 | Hlaváč, napadení | |
29:27 | POM | 2 | K. T. Macias, faul loktem | |
30:38 | ZLN | 5:0 | Mojžíš (Chludil) | |
30:54 | ZLN | 6:0 | Jecho (Heš) | |
31:25 | ZLN | 7:0 | Hoferek (Fömel, Chludil) | |
31:25 | POM | -Chylík +Drabčík (Střídání) | ||
32:11 | ZLN | 2 | Nábělek, krosček | |
36:44 | POM | 7:1 | Halata (K. M. Macias) | |
37:34 | POM | 2 | Hradil, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:15 | ZLN | 2 | Chludil, hákování | |
46:23 | ZLN | 8:1 | Hoferek (Jecho, Chludil) | |
48:15 | POM | 2 | Macias, podrážení | |
49:20 | ZLN | 9:1 | Chludil (Tomeček) | |
52:31 | ZLN | 10:1 | Frömel | |
57:47 | POM | 2 | Halata, krosček | |
58:25 | ZLN | 11:1 | Jecho (Tomeček, Čapka) | |
Konec |
Liberec – Technika Brno 16:00 10:0
PZ Kladno – Kobra 16:00 0:3
Zlín – Poruba 16:00 11:1
Plzeň – Sparta 17:00 6:2
Vítkovice – Přerov 17:00 4:1
Jihlava – Tábor 17:30 2:1
Mladá Boleslav – Mountfield HK 17:30 3:4
HC Litvínov – Kladno 17:30 5:3
Třinec – HK MD Šumperk 17:30 1:4
Havířov – Vsetín 17:45 2:1
Pardubice – Č. Budějovice 18:00 9:0
K. Vary – Hvězda Praha 18:00 8:0
Olomouc – Kometa Brno 18:00 4:5
Havlíčkův Brod – Slavia 18:30 2:4
57:47
48:15
44:15
37:34
32:11
29:27
26:52
24:47
06:01