1. liga (SR)

HK Levice – HK 95 Považská Bystrica

3:0

konec (1:0, 2:0, 0:0)

11.09.2019, 19:00 • Zimný štadión Levice • 1. kolo • Info o změnách stavu (Ivan Harčár) sk

Krajší začiatok v novej lige si Levice ani nemohli priať. Výhra určite viac teší, keďže je podčiarknutá aj čistým kontom. (21:22:36)

56:43

Vylúčenie v tíme HK Levice (Gubo – 2 min., držanie).

55:00

Do konca riadnej hracej doby ostáva päť minút. Tento zápas už by nemal domácim hráčom ujsť.

43:27

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Urbánek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne o 20:43.
Levice v druhej tretine postupne zvýšili svoje vedenie. Považania sú do týchto chvíľ v ofenzíve bezzubí.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:29

HK Levice dávajú gól! Tesne pred druhou sirénou je náskok domáceho mužstva už trojgólový. Lampera v bráne hostí opäť prekonal MATEJ MRÁZIK, pre ktorého je to druhý gól v zápase. Asistencie: Dávid Romaňák a Lukáš Tábi.

37:17

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Hús – 2 min., podrazenie).

36:50

Vylúčenie v tíme HK Levice (Korím – 2 min., hákovanie).

35:22

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Niník – 2 min., sekanie).

30:00

V polovici stretnutia prehráva Považská Bystrica na ľade nováčika 2:0.

23:32

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Knudsen – 2 min., faul kolenom).

22:39

HK Levice dávajú gól! Po uplynutí vzájomného vylúčenia prichádza druhý presný zásah Levíc. Zaznamenal ho minuloročný hráč Topoľčian LUKÁŠ TÁBI. Asistencie: Matej Mrázik a René Svitana.