Menu

Fotbal

Kvalifikace ME U21

Španělsko – Černá Hora

2:0

konec (2:0)

10.09.2019, 19:45 • Castalia, Castellon • Skupina 6 • Denisa Józsová

Tipsport: 1.05 13.8 35.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (21:42:03)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 6:13.
Je konec! Španělsko si ve druhém poločase už zkušeně pohlídalo výsledek a přidává další tři body do tabulky. O své výhře rozhodli hráči z Pyrenejského poloostrova již v prvních devíti minutách dnešního zápasu, když se dvakrát trefil Dani Olmo. I ve druhé půli měli domácí jasnou převahu, ovšem v branku jí využít nedokázali. Vyhráli tedy 2.0 a v tabulce mají šest bodů.

90+3

Konec zápasu.

90+1

Morlanes se dostal k odraženému míči kousek za šestnáctkou. Vůbec se s tím nepáral, vyslal obrovskou ránu, jenže ta šla nakonec těsně vedle brány.

90+1

Žlutou kartu dostává Cucu (Španělsko).

90

Nastavovat se budou ještě tři minuty!

89

Cucu mohl korunovat svůj dnešní parádní výkon brankou! Dostal totiž krásnou přihrávku za obranu, jenže hostující obránce se stihl vrátit a dostat míč alespoň na rohový kop.

88

Na druhé straně měl přijít rychlý centr do šestnáctky, ale ten byl sražen. Španělsko však zůstalo u míče. Přišel další centr a nepřesná hlavička domácího borce.

87

Tento výkop Martínovi se znovu nepovedl, dnes to rozhodně není jeho první chyba. Černohorci se díky tomu vydali do rychlé protiakce, ale ta nebyla úspěšná.

85

Jenže Černohorci směrem dopředu znovu nevymysleli vůbec nic. Jeden z nich se totiž provinil úplně zbytečným faulem nedaleko šestnáctky...

84

Hostující hráč byl nyní tvrdě sražen zezadu, čehož si lajnový sudí nemohl nevšimnout. Píská se tedy faul a Černá Hora ještě může vymyslet nějaký útok.

83

Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Dani Olmo, přichází Pozo.

Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Krstović, přichází Marušić.

82

Dnes je nejlepším hráčem na hřišti jasně Dani Olmo. Ten totiž vstřelil obě branky svého týmu, navíc musel absolvovat celou řadu tvrdých zákroků.

81

A rohový kop si domácí dali rovnou dvakrát. Pokaždé přišel centr na přední tyč, jenže pokaždé si to obrana Černé Hory bez větších problémů pohlídala.

80

No, dneska to vypadá, že je o třech bodech rozhodnuto. Španělsko je znovu usazeno na útočné polovině, kde navíc bude zahrávat další rohový kop.

79

Hostující hráči se již hnali dopředu, ale jejich přechod byl zastaven velmi rychle. Dostali se totiž kousek za polovinu, kde už míč zase sebralo Španělsko.

78

Španělsko zatím hraje stále na plno. Nyní přišla zajímavá akce domácího hráče, kterému byl míč odkopnut. Přesto nebudou Španělé zahrávat ani roh.

77

Černohorci zahrávali autové vhazování na útočné polovině, ale jak rychle míč získali, tak o něj také přišli. V současné době ho má u své nohy Martín.

Španělsko – Černá Hora

2:0

konec (2:0)

Zpět na online

Branky: 3. Olmo, 9. Olmo

Karty:   29. García (ESP), 90+1. Cucu (ESP) – 15. Šćekić (CHO), 45+1. Krstović (CHO), 49. Marković (CHO), 68. Malešević (CHO)

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 6:13.

Španělsko: Martín – Miranda, Cuenca, García (65. Amo), Buñuel – Peinado (75. Óscar), Lozano – Cucu, Olmo (C) (83. Pozo), Torres (75. Morlanes) – Garcia (46. Ruiz).
Náhradníci: Llorente, Amo, Aleñá, Pozo, Ruiz, Óscar, Morlanes, Pérez, Busquets.

Černá Hora: Đukić – Malešević, Banović, Milić, Šćekić (46. Ceklić) – Krstović, Marković (67. Erakovic) – Kordić (46. Krnić), Vukotić, Sekulic (64. Skenderović) – Krstović (83. Marušić).
Náhradníci: Popović, Obradović, Krnić, Erakovic, Drinčić, Marušić, Skenderović, Grubac, Ceklić.

Rozhodčí: Matjunin (RUS) – Voroncov (RUS), Nazarov (RUS)