09.09.2019, 16:00 • Uralec Arena • Michal Raška

Tipsport: 2.0 4.0 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Kovář (JEK) 65 minut, 28 zákroků, 2 góly, 93,3%

Střely na branku: 27:30
Vyloučení: 1:4
Vyhrané buly: 19:34
Bodyčeky: 16:7
Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg nakonec porazil Metallurg Magnitogorsk 3:2 po samostatných nájezdech.
Magnitogorsk vstoupil do utkání velice dobře a už po třiceti šesti vteřinách se prosadil Rasmussen. Odpověď domácího celku ale na sebe nenechala dlouho čekat a v 5. minutě srovnal Garejev.
I ve druhé periodě se Magnitogorsku podařil vstup do třetiny a ve 22. minutě poslal hosty zpět do vedení Paršin. Ve 35. minutě ale Jekatěrinburg získal druhou přesilovou hru, kterou po pár vteřinách proměnil v branku, kterou vstřelil Vasilevskij.
Třetí dvacetiminutovka nám nenabídla i přes šance žádnou branku a šlo se tak do prodloužení. V tom získal Jekatěrinburg přesilovou hru, ale ani tu nedokázal využít a následovaly tak samostatné nájezdy, které vyhráli domácí 2:1, když rozhodující branku vstřelil Nigel Dawes.

Nigel DAWES - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.

Samostatné nájezdy začínají.
Jekatěrinburg nedokázal v prodloužení proměnit přesilovou hru v branku a následují tak samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

3:2

Branky a nahrávky: 5. A. Garejev (Trjamkin, Obidin), 35. Alexej Vasilevskij (Dawes, Macek), rozh. náj. Dawes – 1. Rasmussen (Postma, Mozjakin), 22. Paršin (N. Kuljomin)

2:1   Sergej Mozjakin (MET)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, D. Bodrov (A), Mamkin, Trjamkin, Berezin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Suslov, Chripunov, V. Popov – Mozer.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (S. Galimov) – Postma, Antipin (A), J. Jakovlev, Vereščagin, Běreglazov, Dronov, Matuškin, J. Birjukov – O'Dell, Rasmussen, Mozjakin (C) – N. Kuljomin (A), Loktionov, Paršin – Timkin, Galuzin, Dorofejev – Rožkov, Několenko, Ljubimov.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Ivan Fatejev – Alexander Zacharenkov, Sergej Šeljanin

00:36 MET 0:1 Rasmussen (Postma, Mozjakin)
04:18 JEK 1:1 A. Garejev (Trjamkin, Obidin)
16:40 MET 2 Ljubimov, sekání
21:15 MET 1:2 Paršin (N. Kuljomin)
34:33 MET 2 Loktionov, krosček
34:46 JEK 2:2 Alexej Vasilevskij (Dawes, Macek)
41:35 MET 2 Dronov, nedovolené bránění
47:06 JEK 2 Macek, držení hole