konec (0:1)

09.09.2019, 20:45 • Grouparama Aréna, Budapešť • Skupina E • Karel Jedlička

Tipsport: 2.26 3.33 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:17. (22:44:26)
Slovenští fotbalisté napravili páteční domácí výbuch s Chorvaty a dostávají se na postupovou druhou příčku díky lepším vzájemným zápasům před dnešní poražené a o pouhý bod za vicemistry světa, kteří nečekaně ztratili dva body s posledním Ázerbájdžánem.
Druhá půle patřila náctiletým – v její páté minutě vyrovnal domácí Szoboszlai, aby za dalších 6 minut vstřelil vítězný gól (a rovněž svůj premiérový v reprezentačním dresu) mladý kanonýr Žiliny Róbert Boženík.
Hapalovi svěřenci vedení udrželi a takticky vyspělým výkonem nedovolili Maďarům ani pokus o závěrečný nápor.

90+4

90+4

Exjablonecký záložník Greguš, působící dnes v USA, si vynutil faul u postranní čáry a ušetřil cenné vteřiny.

90+3

Zoufalý nákop dopředu letí k Dúbravkovi, slovenský úspěch už visí hodně blízko.

90+2

Szoboszlaiovi ve vápně nevyšly jesličky proti Šatkovi a hosté přešli do přečíslení, Haraslínovu přihrávku však zachytil Kádár.

90+1

Míč se odráží z hlavičkového souboje za koncovou čáru od Ďuriše a Gulácsi spěchá s odkopem od své brány.

90+1

Sudí Lahoz nastavuje 4 minuty.

90

Maďarský výběr se nemůže dostat ani náznakem do nějakého tlaku, naopak se stále musí zaměřovat na zadní vrátka.

88

Roland Sallai se prosadil přes Ľubomíra Šatku, ale pak z těžkého úhlu zblízka nedokázal objevit skulinu ve slovenské defenzívě.

88

Vilmos Orban dost lehkovážně vyvážel míč, zezadu se mu ho pokusil vypíchnout Ďuriš a rozhodčí píská sporný faul.

86

Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Róbert Mak, přichází Lukáš Haraslín.

85

Rusnákův roh bránu neohrozil, Hapalovi svěřenci ale zůstávají na míči.

85

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází László Kleinheisler, přichází Filip Holender.

85

Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Ján Greguš.

84

Slovenští fotbalisté zkušeně drželi míč a nikam se nehnali. V pravý čas se vydal do vápna Hamšík a po rychlé zasekávačce prudce pálil levačkou k tyči. Gulácsi tam byl včas a vyráží na roh.