0:2
konec (0:1)
14.08.2019, 18:00 • Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni, Tbilisi • 3. předkolo • Martin Dvořák
Tipsport: 2.11 3.63 3.42 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.11 - 3.63 - 3.42
FC Saburtalo Tbilisi – Ararat-Armenia Jerevan
0:2
konec (0:1)
Branky: 10. Kobjalko, 67. Avetisjan (pen.)
Karty: 21. Altunašvili (SBL), 32. Tera (SBL), 33. Kochredze (SBL), 56. Gabedava (SBL), 65. Miginešvili (SBL), 86. Mali (SBL), 90+1. Gorgiašvili (SBL) – 34. Guz (ARA), 37. Kobjalko (ARA), 52. Pašov (ARA), 86. Lima (ARA)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 17:11.
FC Saburtalo Tbilisi:
Miginešvili – Margvelašvili (C), Kakubava (69. Gorgiašvili), Rechviašvili, Lakvecheliani – Mali, Altunašvili, Tera – Diasamidze (58. Kenia), Gabedava (60. Rolović), Kochredze
Náhradníci: Kupatadze – Vagner Goncalves, Čabradze, Kenia, Cnobiladze, Rolović, Gorgiašvili
Trenér:
Ararat-Armenia Jerevan:
Abakumov – Pašov, Angelo Meneses, Guz (C), Achenteh – Ambarcumjan (56. Avetisjan), Alphonse, G. Malakjan (70. Antonov) – Narsingh, Kobjalko (80. Damcevski), Mailson Lima
Náhradníci: Čupić – Sanogo, Damcevski, Antonov, Avetisjan, Alex Júnior, Ogana
Trenér:
Rozhodčí: Balakin – Skrypka, Aljochin (vš. UKR)
Diváci:
První zápas: Ararat-Armenia - Saburtalo 1:2
Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1
Humpolec – Jihlava 17:00 0:9
Komárov – Vltavín 17:00 0:1
Kroměříž – Vítkovice • po penal. (3:4) 17:00 2:2
Lanžhot – Znojmo • po penal. (3:1) 17:00 1:1
Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3
Motorlet – Chomutov 17:00 4:0
Český Brod – Velvary 17:00 1:3
Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7
Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3
Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2
Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1
Souš – Sokolov 17:00 0:3
Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1
Strání – Prostějov 17:00 1:3
Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1
Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4
Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2
Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2
Val. Meziříčí – Slavičín • po prodl. 17:00 4:2
Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4
Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4
Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2
Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2
Rýmařov – Uničov 17:00 2:3
Skaštice – Líšeň 17:00 3:5
Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7
Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3
Soběslav – Benešov 17:00 0:2
Libiš – Zápy 17:00 0:2
Hostouň – K. Vary 17:00 2:1
HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3
Ostrá – Vlašim 17:30 1:3
Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4
Libčany – Chlumec n/C 17:30 0:3
Dobříš – Písek 18:00 0:2
90+1
86
86
65
56
52
37
34
33
32
21