2:3
konec (1:0, 1:1, 0:2)
13.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • Daniel Gargulák
HC Bobři Valašské Meziříčí – TSS GROUP Dubnica
2:3
konec (1:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Dalajka (Smrčka, Vávra), 38. Smrčka (Dalajka, Vávra) – 38. Mokrohajský (Ďuriš), 41. Ďuriš (Kokavec, Bagin), 60. Kokavec (Ďuriš)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Slovák (Netolička) – Weintritt, Mikel (A), Holiš, Báchor, Kamas, Ďurkáč – Siner, Dvořák, Seidler, Smrčka, Vávra, Dalajka, Pořický, Martiník (C), Andris, Peška, Kuchařík, Vaněk.
Náhradníci:
Trenér:
TSS GROUP Dubnica:
Lakosil (Kutej) – Homér, Bagin, Fančovič, Švec, Jarábek, Chatrnúch, Plavecký ,Janík, Ďuriš, Kokavec, Trenčan, Hegyi, Ferleťák, Hefka, Jakubík, Hus, Mokrohajský, Ferenyi, Pelech.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
02:48 | VAL | 1:0 | Dalajka (Smrčka, Vávra) | |
04:28 | DUB | 2 | Trenčan, podrážení | |
05:07 | DUB | 2 | Jarábek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
10:19 | VAL | 2 | Smrčka, hákování | |
14:35 | VAL | 2 | Andris, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:28 | DUB | 2 | Hus, podrážení | |
24:45 | DUB | 2 | Švec, sekání | |
26:46 | VAL | 2 | Martiník, sekání | |
33:55 | VAL | 2 | Weintritt, krosček | |
37:42 | VAL | 2:0 | Smrčka (Dalajka, Vávra) | |
37:51 | DUB | 2:1 | Mokrohajský (Ďuriš) | |
39:13 | VAL | 2 | Ďurkáč, napadení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:48 | DUB | 2:2 | Ďuriš (Kokavec, Bagin) | |
53:42 | DUB | 2 | Jarábek, vysoká hůl | |
55:12 | DUB | 2 | Ďuriš, sekání | |
59:21 | DUB | 2:3 | Kokavec (Ďuriš) | |
Konec |
Třinec – Kometa Brno 17:00 5:2
Olomouc – Trenčín 17:00 6:3
Chomutov – Litoměřice 17:30 3:2
Třebíč – Žďár n/S 17:30 2:0
Kladno – Mladá Boleslav 17:30 1:4
Jihlava – Prostějov 18:00 6:0
Frýdek-M. – Havířov 18:00 2:3
Kadaň – Klatovy 18:00 2:5
K. Vary – Novosibirsk 18:00 2:3
Martin – Liptovský Mikuláš 18:00 1:3
Michalovce – Linz 18:00 4:3
Val.Meziříčí – Dubnica 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Kolín • po s.n. (3:2) 18:00 7:5
Děčín – MOSTEČTÍ LVI 18:00 7:10
Nový Jičín – Opava 18:00 1:5
Nitra – Genève 19:30 1:6
Rapperswil – Vítkovice 19:45 4:2
59:21
58:47
57:12
56:27
55:42
55:12
54:33
53:42
53:15
51:21
49:59
48:39
47:26
46:15
44:50
43:28