1:3
konec (0:0, 0:2, 1:1)
13.08.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Daniel Doležal
Tipsport: 2.57 4.5 2.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.57 - 4.5 - 2.0
HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín
1:3
konec (0:0, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 45. D. (Goiš) – 34. Hořanský (Jeřábek), 35. Jonák (Dostálek), 51. Hryciow (Dudáš, Procházka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Petrásek (31. Šimonů) – Krisl, Černý, Šnajnar, Zbořil, Pohl, Kleiner, Dřímal – Navrátil, Pšurný, Doležal – Číp, Hejcman, Moučka – Dvořák, Sýkora, Goiš – Peterka, Kočica, Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín:
Bláha (31. Sachr) – Slováček, Teper, Dudáš, Hryciow, Drtina, Ondračka, Jeřábek, Holomek – Jonák, Pechanec, Dostálek – Klímek, Rehuš, Procházka – Karafiát, Volf, Doktor – Hořanský, Šilhavý, Vašenka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kašík, Sedlák – Blažek, Solař
Diváci:
1. třetina | ||||
04:47 | VSE | 2 | Volf, podrážení | |
11:57 | VSE | 2 | Hryciow, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:52 | PRE | 2 | Černý, držení | |
30:02 | PRE | 2 | Zbořil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
30:02 | PRE | -Šimonů +Petrásek (Střídání) | ||
30:02 | VSE | -Bláha +Sachr (Střídání) | ||
33:25 | VSE | 0:1 | Hořanský (Jeřábek) | |
34:12 | VSE | 0:2 | Jonák (Dostálek) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:55 | PRE | 2 | Sýkora, hákování | |
VSE | 2 | Dudáš, hrubost | ||
44:19 | PRE | 1:2 | D. (Goiš) | |
45:14 | VSE | 2 | Šilhavý, podrážení | |
48:39 | PRE | 2 | Dvořák, nedovolené bránění | |
50:41 | VSE | 1:3 | Hryciow (Dudáš, Procházka) | |
Konec |
Třinec – Kometa Brno 17:00 5:2
Olomouc – Trenčín 17:00 6:3
Chomutov – Litoměřice 17:30 3:2
Třebíč – Žďár n/S 17:30 2:0
Kladno – Mladá Boleslav 17:30 1:4
Jihlava – Prostějov 18:00 6:0
Frýdek-M. – Havířov 18:00 2:3
Kadaň – Klatovy 18:00 2:5
K. Vary – Novosibirsk 18:00 2:3
Martin – Liptovský Mikuláš 18:00 1:3
Michalovce – Linz 18:00 4:3
Val.Meziříčí – Dubnica 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Kolín • po s.n. (3:2) 18:00 7:5
Děčín – MOSTEČTÍ LVI 18:00 7:10
Nový Jičín – Opava 18:00 1:5
Nitra – Genève 19:30 1:6
Rapperswil – Vítkovice 19:45 4:2
48:39
45:14
40:55
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Sýkora – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dudáš – 2 min., hrubost).
30:02
22:52
11:57
04:47