konec (1:0, 2:0, 3:0)

13.08.2019, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.55 4.8 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek úterního večera a na počtenou někdy příště! (20:12:37)
Dohráno! Jihlava dnes proti Prostějovu předvedla excelentní výkon, který vedl k jasnému vítězství 6:0! Na ledě Horáckého zimního stadionu dnes řádila hlavně první formace Dukly – Pekr, Skořepa, Davídek – jenž byla hned u čtyřech gólů. Jestřábi se svým sokem drželi krok pouze v první třetině, poté začali dost výrazně zaostávat a po dnešním utkání rozhodně mají o čem přemýšlet. Cesta domů nejspíš moc příjemná nebude.

59:52

Osm sekund před koncem základní hrací doby uvidíme buly před jihlavskou modrou čárou, o vítězi dnešního duelu už je dávno rozhodnuto.

58:34

Jaroslav Mrázek se na modré čáře dostal do zakončení, Lundström letící pryž vyrazil hokejkou vysoko nad sebe. Jihlava následně pryž vyhodila ven z pásma.

57:49

Lukáš Mareš (JIH) v rohu za vlastní brankou zahákoval protihráče, což rozhodčím neuniklo. Prostějov tak bude utkání dohrávat v početní výhodě.

56:42

Chujacovu ránu zblokoval jeden z domácích hráčů, Jihlava se následně rychle přesunula před Dvořákovu klec. Ohrozit ji ovšem už nedokázala.

55:37

Prostějov má v posledních chvílích více ze hry, Dukla se v závěru soustředí hlavně na obranu a hraje se tak převážně před domácí svatyní. Vykřesají hosté gól?

54:52

Lundström Meidlův projektil od modré zastavil lapačkou, po krátké pauze tak uvidíme vhazování před brankou švédského gólmana. Pět minut do konce.

53:58

Do konce základní hrací doby zbývá ještě šest minut, zápas se ale už více méně jen dohrává. Ani jeden celek nehraje naplno, bojuje se hlavně v neutrální třetině.

Dnešní utkání sleduje 586 diváků.

52:50

Další hostující tažení končí ofsajdem, jeden z hráčů se při přejezdu modré čáry ukvapil. Hlasatel v hale nyní oznámil, že po utkání uvidíme ještě nájezdy.

51:38

Jihlava teď odráží prostějovské pokusy o útok, všechny končí už těsně před modrou čárou. Lundström má v posledních minutách v brankovišti velkou pohodu.

50:12

Dukla právě vstřelila branku!
Na světelné tabuli na Horáckém zimním stadionu se v kolonce domácích gólu po rychlé jihlavské akci objevuje šestka! Dvořák tentokrát nestačil na zakončení JIŘÍHO FRONKA, přičemž kotouč se ještě na cestě do sítě otřel o tyč. Bez asistence.

49:36

David Chujac se pokusil nahodit kotouč za branku, pryží ovšem trefil jen jednoho z bránících protihráčů. Lundström tak nemusel zasahovat ani tentokrát.

48:42

Matěj Pekr prokličkoval do rohu kluziště a poslal pryž volnému Davídkovi, který ale z hranice brankoviště pouze promáchl! Dvořák měl štěstí!

47:50

Prostějov vybojoval kotouč za svou vlastní klecí a pokusil se vyrazit do útoku, domácí ale jeho výpad zastavili už ve středním pásmu.

46:38

Hra je z pro mě neznámých důvodů přerušena, uvidíme vhazování po levé straně Lundströmovy klece. Z hostující přesilovky zbývá ještě kolem půl minuty.

45:45

Dukla se dostala ke kotouči a vyhodila jej, jeden z hostujících borců nyní drží pryž za svou vlastní svatyní. Uvidíme, co Prostějov vymyslí dál.

6:0

Branky a nahrávky: 4. Davídek (Pekr, Skořepa), 28. Skořepa (Pekr), 35. Skořepa (Pekr, Davídek), 43. Chlubna (Čermák, Dančišin), 43. Pekr (Davídek), 51. Fronk

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – Pohl, Piegl, Holý, Půža, Kolář, Černohorský, Mareš, Vála – Pekr, Skořepa, Davídek – Lichanec, Čachotský, Poletín – Jiránek, Zeman, Fronk – Čermák, Dančišin, Chluba.

LHK Jestřábi Prostějov: Dvořák (Neužil) – Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Chujac, Brančík, Muška – Chlouba, Popelka, Meidl – Hrníčko, Luňák, Nouza – Ouřada, Chlán, Jandus – Žálčík, Tlačil, Novák.

Rozhodčí: Mejzlík, Suchý – Jeletz, Polák.

Diváci: 586

03:13 JIH 1:0 Davídek (Pekr, Skořepa)
10:30 JIH 2 Půža, držení
10:44 PRO 2 Mrázek, nedovolené bránění
12:13 JIH 2 Pohl, hákování
15:05 PRO 2 Dvořák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Ouřada
27:18 JIH 2:0 Skořepa (Pekr)
31:07 JIH 2 Poletín, sekání
34:29 JIH 3:0 Skořepa (Pekr, Davídek)
35:36 PRO 2 Krejčí, zdržování hry / zašlapování puku
42:38 JIH 4:0 Chlubna (Čermák, Dančišin)
42:49 JIH 5:0 Pekr (Davídek)
45:05 JIH 2 Chlubna, podrážení
50:12 JIH 6:0 Fronk