0:2
konec (0:1)
11.07.2019, 19:00 • Sūduva Stadium, Marijampolė (LTU) • 1. předkolo • Tadeáš Podolka
Tipsport: 7.48 4.72 1.44 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.48 - 4.72 - 1.44
FK Kauno Žalgiris – Apollon Limassol FC
0:2
konec (0:1)
Branky: 14. Pittas, 90. Zelaya (pen.)
Karty: 29. Figueiredo (ŽKA), 42. Šilkaitis (ŽKA), 74. Galkevičius (ŽKA) – 6. João Pedro (APN), 47. Sardinero (APN), 60. Sachetti (APN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:13.
FK Kauno Žalgiris:
Mikelionis (C) – Dapkus, Sadauskas, Rudinilson Silva (59. Kloniūnas) – Širvys (79. Otele), Romanovskij, Šilkaitis, Galkevičius, Bushman – Šešplaukis (65. Pilibaitis), Figueiredo
Náhradníci: Matuzas – Mockus, Anisas, Kloniūnas, Pilibaitis, Krušnauskas, Otele.
Trenér:
Apollon Limassol FC:
Mall – João Pedro, Selimović (46. Szalai), Yuste, Bessat – Sachetti, Saša Marković – Sardinero (80. Aguirre), Papoulis (C) (65. Gakpé), Pittas – Zelaya
Náhradníci: Papastylianou – Ouedraogo, Szalai, Vasiliou, Gakpé, Aguirre, Špoljarić.
Trenér:
Rozhodčí: Šehović – Macić, Dujak (všichni BIH)
Diváci:
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
74
74. Žlutá karta - Galkevičius
74
60
60. Žlutá karta - Sachetti
60
47
47. Žlutá karta - Sardinero
47
42
29
29. Žlutá karta - Figueiredo
29
6
6. Žlutá karta - João Pedro
6