1:2
konec (1:1)
11.07.2019, 21:00 • Pecara stadium, Siroki Brijeg • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 2.51 3.1 3.11 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.51 - 3.1 - 3.11
NK Široki Brijeg – FC Kajrat Almaty
1:2
konec (1:1)
Branky: 33. Enin – 29. Eseola, 58. Eseola
Karty: 57. Bagarič (SIB), 59. Kovačič (SIB), 70. Marič (SIB) – 6. Achmetov (KAL), 26. Abiken (KAL), 48. Orazov (KAL), 54. Žukov (KAL), 71. Kosovič (KAL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:12.
NK Široki Brijeg:
Zlomislič – Corič (C), Kovačič, Matič, Kvešič – Stanič (68. Vukoja B.), Enin, Marič – Jovič (79. Vukoja Z.), Bagarič, Babič (57. Jurilj)
Náhradníci: Miškič – Barišič, Franjič, Hrkač, Jurilj, Vukoja B., Vukoja Z.
Trenér:
FC Kajrat Almaty:
Pokatilov – Mikanovič, Dugalič, Achmetov, Sujumbajev – Wrzesinski, Orazov (63. Kosovič), Abiken (56. Kuat), Žukov – Eseola, Islamchan (C) (76. Keiler)
Náhradníci: Kosovič, Eppel, Keiler, Kuat, Politevič, Tunggyšbajev, Ustimenko
Trenér:
Rozhodčí: Sebastian Colţescu – Sebastian Gheorghe, Daniel Mitruti (vš. ROU)
Diváci:
Odveta: Kajrat - Široki Brijeg 2:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
71
70
59
57
54
48
26
6