Play-off 2. ligy, skupina Střed

SC Marimex Kolín – HC Stadion Vrchlabí

1:6

konec (0:0, 0:3, 1:3) Stav série: 1:1

15.03.2019, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Semifinále • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

56:08

Vrchlabí vstřelilo branku!
Jan Bendík vystřelil na kolínskou branku, Martin Sejpal kotouč vyrazil před sebe a Patrik Urban se ho ujal. Našel si volného ALEŠE PŮLPÁNA, který tak mohl kotouč vsunout do poloprázdné branky. Stav utkání 1:6. Asistence: Patrik Urban, Jan Bendík.

55:23

Jaroslav Bednář si připisuje další přesnou přihrávku, kterou nyní nabil hůl PATRIKU URBANOVI, ten obehrál kolínského obránce a prudkou střelou zasunul kotouč za brankovou čáru. Hostům tak odbyla pátá branka. Asistence: Jaroslav Bednář.

51:22

Jaroslav Bednář si skvěle poradil a počkal si na najíždějícího ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA, který levého kruhu propálil Sejpalovy betony. Hosté tak navyšují svůj náskok na 1:4. Asistence: Jaroslav Bednář

47:48

Kozlové právě vstřelili branku!
Dominik Zumr od modré vystřelil na Soukupa, ten vyrazil puk svým tělem před sebem a tam již připravený MICHAL PROCHÁZKA, který kotouč doklepl do poloprázdné klece. Kozlové snižují stav utkání na 1:3. Asistence: Dominik Zumr

31:26

Autorem branky je VÁGNER. Asistence: Kastner a Havránek.

21:26

Autorem branky je MRŇA. Asistence: Bednář.

20:42

Na úvodní branku si diváci museli počkat až do druhé třetiny. Neuběhla ani minuta a hosté se ve svě přesilové hře dostávají do vedení. Přesno přihrávku vyslal Jaroslav Bednář na hůl JANA BERGERA, který zamířil a propálil volné místo v Sejpalově brance. Stav utkání 0:1 Asistence: Bednář.

1:6

Branky a nahrávky: 48. Procházka (Zumr) – 21. Berger (Bednář), 22. Mrňa (Bednář), 32. Vágner (Kastner, Havránek), 52. Havránek (Bednář), 56. Urban (Bednář), 57. Půlpán Aleš (Urban, Bendík)

SC Marimex Kolín: Martínek Ondřej (Sejpal) – Havelka, Pýcha, Bezděk, Sladký, Březina, Hanzl, Barták – Procházka, Kozák, Zumr "A", Němec, Malý "C", Martínek Robi, Kadlec Antonín, Pešek, Jankovský, Netušil, Šafránek "A", Pilný

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Soukup) – Vágner, Muška, Havránek, Vašíček "A", Bendík "A", Voženílek, Jirků "C" – Matějček, Půlpán Tomáš, Pšurný, Hozák, Půlpán Aleš, Beger, Urban, Bednář, Mrňa, Chalupa, Pilař, Bláha

Rozhodčí: Jílek, Šperl – Hnát, Šimánek