Evropská liga

Benfica Lisabon – GNK Dinamo Záhřeb

3:0

po prodl. (0:0)

14.03.2019, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Osmifinále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.51 4.43 7.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (23:44:09)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 9:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:22.
Je konec! Benfica nakonec zvládla prodloužení a postupuje do čtvrtfinále Evropské ligy! V prodloužení byl portugalský celek jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil! Po pěti minutách hry se parádně trefil Francisco Ferreira! O dalších deset minut později navíc trefil branku dnešního večera Alejandro Grimaldo! Hosté navíc dohrávali bez vyloučeného Stojanoviče, který vypjatý závěr neunesl psychicky.

120+1

120

Benfica v závěru prodloužení zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhla obrana Dinama. Už se pouze čeká na hvizd.

119

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Gedson Fernandes.

119

Dominik Livaković ještě v závěru prodloužení vytáhl parádní zákrok, když vychytal rozběhnutého Jonase!

118

Olmo je v posledních minutách hodně aktivní a snaží se ještě něco vymyslet. Jeho rána levačkou skončila v rukavicích domácího brankáře.

117

Olmo vyslal nádherný centr na malé vápno, jenže domácí brankář Odisseas Vlachodimos vyrazil ven z branky a vyboxoval míč do bezpečí.

116

Dani Olmo sprintoval za další dlouhou přihrávkou na polovinu soupeře, ale tentokrát mu vůbec nevyšlo zpracování.

115

Slavia v tuto chvíli zvítězila nad Sevillou 4:3 a postoupila do čtvrtfinále!

114

Gabriel dostal přihrávku na levou stranu, odkud ještě našel Jonase, ale jeho dělovka skončila na hrudi prvního obránce v černém dresu.

113

Dani Olmo se ujal rozehrávky přímého kopu Dinama. Jeho centr přiletěl na hranici pokutového území, ale nikdo v černém se do zakončení nedostal.

112

Benfica opět házenkářským způsobem obléhá pokutové území svého soupeře. Ani domácí střelci se už nikam neženou.

111

Žlutou kartu dostává Kévin Théophile-Catherine (GNK Dinamo Záhřeb).

110

Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Dino Perić.

109

Mislav Oršić prošel s míčem k rohovému praporku, ale ani on nevyslal dobrý centr. Benfica vybojovala míč na své kopačky.

108

Dani Olmo se zkoušel prosmýknout na polovinu Benficy, ale Pizzi k němu ihned přistoupil a obral soupeře o míč.