1:2

po s.n. (1:2) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)

15.02.2019, 18:35 • 51. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.9 4.3 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek tento nepříliš pohledný zápas prohrává. Nové Zámky vyhrávají 2:1 v samostatných nájezdech, rozhodl je Tomáš Pospíšil. DVTK bere bod, Mikron dva. (21:08:43)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Mikron Nové Zámky.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ POSPÍŠIL.

Samostatné nájezdy začínají.
Základní hrací doba ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:30

Kulmala se propracoval do velké šance, mohl vstřelit rozhodující branku DVTK, ale brankář Zámků kotouč dokázal vyrazit.

64:01

Proběhla poslední minuta prodloužení.

63:40

Hruška se dostal do střelecké pozice, ale obrana soupeře jej nenechala vypálit.

61:48

Stav zápasu je 1:1, sledujeme rychlý hokej, ale na výraznější šanci v prodloužení čekáme.

61:29

Zbořil to zkoušel individuálně, jeho rána z otočky byla hodně nepovedená.

60:51

Mikrons e dostal do útočného pásma, tam kombinoval, ale nedokázal vypálit na branku.

60:10

Vhazování vyhrál domácí celek, DVTK tak může hrát.

60:01

60:00

58:56

Domácí hokejisté nyní jeli v přečíslení tři na jednoho, DVTK si tak dlouho dávalo přednost, nakonec nikdo nezakončil.

58:40

Ani jeden celek se už nikam nežene, zdá se, že uvidíme prodloužení.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:38

Hosté se usadily v útočném pásmu, od mantinelu přišla hodně překvapivá střela a Vay si málem srazil kotouč do vlastní sítě.

55:24

Obraz hry je stále stejný, oba týmy hrají aktivně, snaží se něco vymyslet, ale do velké šance se ani jeden celek nedostává.

54:52

Převahu měl nyní hostující celek. Nové Zámky se dostaly k několika střelám, ale Vay zasahovat nemusel. Následně se do brejku dostali domácí. Zakončit nedokázali.

52:36

Všechno nasvědčuje tomu, že dnes uvidíme prodloužení. Bod každému týmu by byl spravedlivý.

51:27

Hostující čtvrtá formace se nyní stabilněji usadila do útočného pásma. Fábry se propracoval do zakončení, jeho projektil kryje Vay.

50:48

Komerční přestávka.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.

48:49

Magosi vyslal lehkou střelu na branku, Košarišťan jej rychle rozehrál na spoluhráče, směr hry se tedy otáčí.

47:43

Novozámečtí hokejisté kombinovali delší dobu v útočném pásmu, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázali, ani výrazněji ohrozit.

46:27

Zatím jedinou výraznější šanci jsme viděli ve třetí třetině, Ručkay však brankáře soupeře prostřelit nedokázal.

45:56

Henrich Ručkay mohl poslat hostující celek do vedení. Po špatné domácí rozehrávce se dostal do střelecké pozice, následně Vay výborně zasáhl.

44:46

DVTK kombinovalo v útočném pásmu, Košarišťan zasahovat nemusel, neboť rána od modré čáry byla zblokovaná.

43:27

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme jen přelévání hry ze strany na stranu.

41:49

Hra se přelévá ze strany na stranu, mnoho velkých šancí ve třetí třetině zatím k vidění není.

41:25

Zbořil se propracoval do zakončení na druhé straně, jeho ránu kryje Vay.

40:29

Miškovec hraje aktivně, snažil se usadit v útočném pásmu, následně musel zasahovat hostující brankář.

40:10

Domácí celek vyhrál kotouč, třetí třetina začala.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, prosadit se dokázal domácí celek, a tak je po čtyřiceti minutách hry stav zápasu nerozhodný.

40:00

39:00

Poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:09

Nové Zámky se ubránili oslabení a nyní se dostávají do útočného pásma.

37:58

37:28

Mnoho šancí k vidění momentálně není.

36:55

Szirányi pálil od modré čáry, brankář Košarišťan dokázal kotouč vyrazit do bezpečí. Miškovec hraje dobře v přesilovce.

35:58

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Zbořil – 2 min., napadení).

35:28

Gólman Vay si poradil se střelou soupeře, zakončoval Zbořil.

35:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na útočné části hrací plochy.

34:31

Hra se přelévá ze strany na stranu. Nyní se do šance dostal hostující celek. Střeleckému pokusu od modré čáry však chybělo přesnější zakončení.

33:06

Domácí DVTK získalo útočné pásmo, po přihrávce pálil z první Pance, jeho projektil nebyl předný.

32:45

Vay inkasoval první branku, takže máme vyrovnaný stav a oba týmy mají stejně daleko k výhře.

31:45

Miskolc právě vstřelil branku!
K velké radosti domácích fanoušků je nyní vyrovnáno. PO rychlé akci svého týmu se ke střele dostal Pasce. Jeho projektil výborně mimo dosah brankáře tečoval BALÁZS LÁDA. Asistence: Ziga Pance.

30:53

29:05

Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, domácí tak musí hrát od své branky.

28:53

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Bajek – 2 min., držení hole).

28:11

Novozámečtí hokejisté se dostali do útočného pásma, Rogoňa zakončoval a jeho ránu kryje Vay. Následně Šimuna se dostal do brejku, ale Vay skvěle zasáhl.

27:23

27:15

Bajtek pálil nebezpečně, jeho ránu zblokoval soupeř.

26:23

Domácí celek už polovinu oslabení zvládl, nyní vyhazuje přes všechny čáry.

26:10

Nové Zámky hrají přesilovku, drží se v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet. Mají ovšem velké problémy se zakončením.

25:23

Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Galanisz – 2 min., sekání).

24:16

Miškovec se rychle dostal do útočného pásma, Magosi pálil a Košarišťan kryje kotouč.

23:47

Úvodní pasáž druhé třetiny patří jednoznačně hostujícímu celku, který je aktivnější a pokouší se vstřelit další branku.

23:10

Pospíšil pálil z první, jeho projektil kryje brankář Vay. Následnou dorážku už nedovolila obrana.

22:34

Nové Zámky se dostali do útočného pásma, kde se pokoušely něco vymyslet. DVTK vyhazuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

22:05

Sledujeme už po delší době hru pět na pět, jen dva hráči Nových Zámků jsou na trestné a odpykávají si své osobní tresty.

21:46

Oba týmy hrají v plném počtu.

20:41

Miškovec hraje aktivněji, ale jen obtížně se dostávají do útočného pásma přes střední třetinu.

20:10

Sledujeme hru čtyři na čtyři, kotouč mají domácí hokejisté.

20:01

Domácí celek měl k dispozici dvojnásobnou přesilovku, kterou neproměnil, a tak stále vedou Nové Zámky o jednu branku. V samotném závěru třetiny pak sudí udělili hodně trestných minut.

20:00

19:46

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Ordzovenský – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Pance – 2 min., hrubost).

19:10

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Urban – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Kudla – 10 min. osobní trest).
Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Šimun – 10 min. osobní trest).

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, Nové Zámky hrají v oslabení a drží jednobrankový náskok.

18:21

Domácí celek hraje druhou přesilovku v tomto zápase, na svou první branku čeká.

18:01

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Košarišťan – 2 min., nedovolené bránění). Trest odpyká Ručkay.

17:22

Obrázek hry se nemění, kotouč na hokejkách mají domácí, ale nemohou se propracovat do šancí.

16:48

Tato šance byla první šancí domácího celku v tomto zápase. DVTK hraje pasivněji.

16:12

Szirányi dokázal zpracovat těžkou přihrávku spoluhráče, z otočky zakončil a brankář Košarišťan zasáhl.

15:22

Hostující celek se dokázal ubránit tlaku soupeře, a tak může sám podnikat útočné akce.

14:06

Jegesmedvék pokračuje v aktivní hře, ale těžko se prosazují přes obranu soupeře, která hraje dobře.

13:36

13:32

DVTK si nedokázalo v přesilové hře vypracovat výraznější šanci, Nové Zámky se bez výraznějších problémů brání.

11:46

Domácí celek hraje svou první přesilovku, a tak se může pokusit o vyrovnání.

11:36

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Novák – 2 min., podrážení).

09:32

Miškovec drží kotouč na svých hokejkách, ale přes dobrou novozámeckou obranu se zatím do šance nedostali.

09:10

Od vstřelené branky jsme další zajímavou šanci zatím neviděli. Sledujeme vyrovnaný hokej, Nové Zámky stále drží své vedení.

08:13

08:04

07:04

Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí, ale úvodní branku zápasu jsme už viděli.

06:24

Sledujeme hru čtyři na čtyři. Na ledě je tak více prostoru pro technické a šikovné hráče.

06:04

Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Göz – 2 min., sekání).

06:04

Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Hatala – 2 min., sekání).

05:41

Miškovec se snaží o rychlou odpověď, hosté ale hrají dobře defenzivně.

05:10

Vylučovat se nyní nebude, ale situaci mezi hráči řeší sudí domluvou.

04:24

Domácí celek inkasoval jako první, a tak se nyní očekává jejich odpověď.

03:24

Nové Zámky právě vstřelily branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Pospíšil dostal hru do útočného pásma, Kulda našel dobrým pasem EDUARDA ŠIMUNu, který pálil přesně. Asistence: Patrick Anthony Kudla a Tomáš Pospíšil.

01:44

Hraje se o důležité body v tabulky, a tak sledujeme aktivní hru z obou stran.

01:10

Vay musí být pozorný, vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před jeho brankou.

00:10

Domácí hrají v bílém, hosté v zeleném.

00:01

Vinou slavnostního úvodu začne zápas později.

DVTK Jegesmedvék: Vay – Crawford, Kiss, Szirányi, Láda, Göz, Milam, Albert – Pance, Vas, Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Vojtkó, Hajós, Ritó

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan – Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Kudla, Hatala, Andresons, Henderson – Jurík, Zbořil, H. Ručkay – Šimun, Urban, Bajtek – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Ondrušek

Rozhodčí: Vladimír Snášel, Martin Korba – Ľudovít Šoltés, Martin Jobbágy – Peter Ország.
Utkávají se spolu sousedé v tabulce, domácí jsou na sedmé pozici, hosté jsou šestí. Oba týmy mají velmi podobnou bilanci z posledních pěti zápasů, DVTK vyhrálo čtyři zápasy, Nové Zámky pak tři. Oba týmy shodně vstřelili v zápasech 139 branek. Zámky inkasovaly 122 a DVTK 136. Rozdíl mezi týmy je šest bodů, DVTK má o zápas méně.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Tipsport Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí DVTK Jegesmedvék a HC Mikron Nové Zámky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

1:2

Branky a nahrávky: 32. Láda (Pance) – 4. Šimuna (Kudla, Pospíšil), rozh. náj. Pospíšil