3:0
po nadst. prodl. (1:0, 0:0, 2:0 - N 1:0)
15.02.2019, 17:00 • MFH Ostrava • O pořadí v play-off • Klára Bártková
HC Vítkovice Ridera – Bílí Tygři Liberec
3:0
po nadst. prodl. (1:0, 0:0, 2:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Vojtovič (Věntus, Bílý), 42. Fridrich (Bernovský, Piták), 48. Beránek (Ficek, Lewandowski), 65. Mrva
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Piták (Dolíška) – Kunc, Bílý, Smička, Zapletal, Vacula, Ficek, Věntus (A) – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Lednický, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva (A), Potočný, Gebauer
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec:
Pařík (Novák) – Starý, Adamec, Charvát (A), Kovář, Had, Ira, Kollert – Křepelka, Šafařovský (C), Jansa, Strnad, Jiruš, Nezbeda, Liška, Drábek, Vomáčka, Šeliga, Žemba (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Z. Kubičík – P. Bartek, M. Dohnal
Diváci: 156
1. třetina | ||||
00:26 | VIT | 1:0 | Vojtovič (Věntus, Bílý) | |
01:02 | VIT | 2 | Konečný, pozdní dohrání | |
06:08 | LIB | 2 | Ira, podrážení | |
08:02 | VIT | 2 | Mrva, držení | |
17:42 | LIB | 2+10 | Kovář, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Nezbeda | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:42 | LIB | 2+10 | Liška, krosček+nesportovní chování, odpyká Nezbeda | |
38:34 | VIT | 2 | Ficek, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:21 | VIT | 2:0 | Fridrich (Bernovský, Piták) | |
42:36 | LIB | 2 | Kovář, zásah do nohou | |
44:37 | VIT | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Beránek | |
47:04 | VIT | 3:0 | Beránek (Ficek, Lewandowski) | |
47:58 | LIB | 2 | Jiruš, sekání | |
51:28 | VIT | 2 | Vacula, podrážení | |
53:46 | LIB | 2 | Ira, držení | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
64:48 | VIT | 3:0 | Mrva | |
po nadst. prodl. |
Florida – Calgary • po s.n. (2:1) 01:05 3:2
Columbus – NY Islanders 01:10 0:3
Detroit – Ottawa 01:30 3:2
Tampa – Dallas 01:35 6:0
Nashville – Montreal 02:00 3:1
Winnipeg – Colorado 02:00 1:4
Chicago – New Jersey 02:45 5:2
Arizona – St. Louis 03:00 0:4
Vegas – Toronto 04:00 3:6
Los Angeles – Vancouver • po s.n. (1:2) 04:30 3:4
San Jose – Washington 04:30 1:5
Kometa Brno – Salzburg • po s.n. (3:1) 13:00 4:3
Mountfield HK – Chomutov • po s.n. (2:1) 16:00 2:1
Zlín – Mladá Boleslav • po nadst. prodl. 16:00 11:7
Přerov – Kladno • po prodl. 17:00 4:3
Vítkovice – Liberec • po nadst. prodl. 17:00 3:0
Olomouc – Jihlava • po n.s.n. (0:2) 17:30 4:1
Vsetín – Č. Budějovice • po nadst. prodl. 17:30 3:5
Sparta – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 4:6
Havlíčkův Brod – K. Vary • po n.s.n. (0:1) 18:00 3:7
Třinec – Slavia • po nadst. prodl. 18:00 5:1
53:46
51:28
47:58
44:37
42:36
38:34
26:42
17:42
08:02
06:08
01:02