2:3

po prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)

15.02.2019, 17:30 • VTB Arena Moskva • Karel Jedlička

Tipsport: 1.86 4.1 3.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Diváci v Moskvě viděli dva obraty, nejprve po smolně prohrané první třetině domácí otočili na 2:1 a vypadalo to, že si vítězství nenechají vzít. Soči se však podařilo stejně jako proti Viťazu vstát z mrtvých, v závěru zápasu vyrovnalo a v prodloužení opět rozhodl loňský Bílý Tygr Marek Bakoš. Hosté tak stále drží před Rigou poslední vstupenku do play-off.

Statistiky zápasu:
Střely na bránu 33:30, vhazování 29:30, hity 9:16, čas v útoku 11:13-7:24, vyloučení 3:5, bez využití.

Slovenská stopa
Marek Bakoš (SOC) 1+0, 3 střely, čas na ledě 16:30 (20:05:04)

61:38

61:38 Martin BAKOŠ - 2:3

61:38

Soči právě vstřelilo branku!
Tak tahle slovenská akvizice se klubu z olympijského města vyplácí přímo neskutečně. Rychlou souhru zakončuje z levé strany nikým nehlídaný MARTIN BAKOŠ a stejně jako v pondělí proti Viťazu střílí rozhodující gól v prodloužení.
Asistence: Sergej Šmeljov, Sean Collins.

61:19

Hietanen, Indrašis a Šipačov si puk vyměňovali elegantně zadovkami, bago to bylo pěkné, ale neefektivní.

60:01

Všechny góly dnes padaly do stejné branky, řekněme proti pódiu s roztleskávačkami. V první a třetí třetině se do ní trefili hosté, v prostřední části dvakrát domácí. Jdeme tedy do prodloužení, oba celky mají jistý bod a Soči se minimálně po tomto kole udrží na klíčové osmé příčce před Rigou.
Statistiky po třech třetinách:

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:18

Indrašis měl obrovskou šanci strhnout vedení zpět na stranu Dynama. Zbavil se obránců a najížděl sám na brankáře, jeho blafák ale končí ze strany na brankové konstrukci.

58:54

Bojuje se v rohu kluziště za bránou Moskvanů, Bakošovi se zatím nepodařilo získat kotouč.

57:20

Rozhodčí ještě na žádost střídačky Dynama krátce zkontrolovali na videu, zda Bočarov nepřekážel gólmanovi v brankovišti, ale vše bylo v souladu s pravidly.

57:20

57:20 Stanislav BOČAROV - 2:2

57:20

Hosté oplácejí obdržené góly zpoza brány stejnou mincí a posilují naděje na udržení postupové příčky.
Po vyhraném buly Bočarov netakticky opustil svou klec, O´Dell objel bránu a po jeho přihrávce přes padajícího beka u zadní tyče prostrčil kotouč pohotově do prázdné brány STANISLAV BOČAROV.
Asistence: Eric O'Dell, Kirill Vorobjov.

56:51

56:28

Barulin chytá Zackrissonovu bombu golfákem a přetížená čtveřice hostů může vystřídat.

56:15

Moskvané nepouštějí hosty z pásma ani k puku, ale je vidět, že se svou kombinací vyloženě nespěchají.

55:24

Koivisto nabil krajanu Hietanenovi, jeho ránu příklepem schovává ve výstroji Barulin.

54:51

Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., nedovolené bránění). Kapitán Soči se dnes na ledě moc neukázal, teď navíc oslabuje své mužstvo naprosto zbytečným hloupým faulem na Šipačova ve středním pásmu.

2:3

Branky a nahrávky: 26. Mozer (Mojsejev), 37. Koivisto (Brjukvin) – 8. Kaletnik (Archipov), 58. Bočarov (O'Dell, K. Vorobjov), 62. Bakoš (Šmeljov, Collins)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Koivisto, Miňejev, Menšikov, Pepeljajev, Pribylskij – Zackrisson, Šipačov, Indrašis – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, Michajlov – Karlin, Jefremov, Pankratov.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Pajgin, Chomickij, Rykov, D. Alexandrov – Bočarov, R. Rosén, O'Dell – Bakoš, Collins, Šmeljov – Lugin, Starkov, Točickij – Kaletnik, Archipov, Kapustin – Rachimullin.

Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Goljak, Nikolajev