16:3
konec (5:1, 5:1, 6:1)
13.01.2019, 18:00
HC Lomnice nad Popelkou – HC Varnsdorf
16:3
konec (5:1, 5:1, 6:1)
Branky a nahrávky: 3. Knap (Maťátko), 3. Rudiš (Lemfeld, Sehnoutek), 6. Lemfeld, 11. Junek (Kotula), 19. Rudiš (Lemfeld), 22. Rudiš (Lemfeld), 30. Mizera (Junek), 32. Drahoňovský (Rudiš, Martinec), 37. Knap (Maťátko), 40. Lemfeld (Rudiš, Martinec), 44. Kotula (Mizera, Martinec), 51. Kuch (Syrovátka), 52. Maťátko (Knap, Martinec), 54. Syrovátka (Knap), 56. Junek (Syrovátka), 60. Drahoňovský (Rudiš) – 7. Chovanec (Šoltés), 21. Chovanec (Prokop), 56. Prokop (Rubeš, Kvaček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Lomnice nad Popelkou:
Náhradníci:
Trenér:
HC Varnsdorf:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
2:13 | LNP | 1:0 | Knap (Maťátko) | |
2:57 | LNP | 2:0 | Rudiš (Lemfeld, Sehnoutek) | |
5:31 | LNP | 3:0 | Lemfeld | |
6:58 | VAR | 3:1 | Chovanec (Šoltés) | |
10:42 | LNP | 4:1 | Junek (Kotula) | |
18:52 | LNP | 5:1 | Rudiš (Lemfeld) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:58 | VAR | 5:2 | Chovanec (Prokop) | |
21:15 | LNP | 6:2 | Rudiš (Lemfeld) | |
29:57 | LNP | 7:2 | Mizera (Junek) | |
31:15 | LNP | 8:2 | Drahoňovský (Rudiš, Martinec) | |
36:02 | LNP | 9:2 | Knap (Maťátko) | |
39:51 | LNP | 10:2 | Lemfeld (Rudiš, Martinec) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:07 | LNP | 11:2 | Kotula (Mizera, Martinec) | |
50:24 | LNP | 12:2 | Kuch (Syrovátka) | |
51:10 | LNP | 13:2 | Maťátko (Knap, Martinec) | |
53:32 | LNP | 14:2 | Syrovátka (Knap) | |
55:04 | LNP | 15:2 | Junek (Syrovátka) | |
55:34 | VAR | 15:3 | Prokop (Rubeš, Kvaček) | |
59:59 | LNP | 16:3 | Drahoňovský (Rudiš) | |
Konec |
Buffalo – Tampa 01:00 3:5
Montreal – Colorado 01:00 3:0
Washington – Columbus • po prodl. 01:00 1:2
Toronto – Boston 01:15 2:3
Minnesota – Detroit 02:00 2:5
Chicago – Vegas • po prodl. 02:30 3:4
Dallas – St. Louis 03:10 1:3
San Jose – Ottawa 04:00 4:1
Edmonton – Arizona 04:00 2:3
Los Angeles – Pittsburgh 04:38 5:2
Carolina – Nashville 18:30 6:3
Chabarovsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 08:00 2:3
Kunlun – Jokerit 08:00 3:5
Vladivostok – Jaroslavl 08:00 2:4
Novosibirsk – Ufa 11:30 4:2
Barys – Soči • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Magnitogorsk – Nižněkamsk 13:00 5:2
CSKA Moskva – Minsk 15:00 3:0
N.Novgorod – Dynamo Moskva 15:00 1:3
Omsk – Spartak Moskva 15:00 3:1
Petrohrad – Viťaz 15:00 3:1
Riga – Čeljabinsk • po prodl. 16:00 1:2
Slovan – Jekatěrinburg 17:30 3:6
59:59
Autorem branky je DANIEL DRAHOŇOVSKÝ. Asistence: Darek Rudiš.
55:34
55:04
Autorem branky je JIŘÍ JUNEK. Asistence: Jakub Syrovátka.
53:32
Autorem branky je JAKUB SYROVÁTKA. Asistence: David Knap.
51:10
Autorem branky je MARTIN MAŤÁTKO. Asistence: David Knap a Vladimír Martinec.
50:24
Autorem branky je DAVID KUCH. Asistence: Jakub Syrovátka.
43:07
Autorem branky je LUKÁŠ KOTULA. Asistence: Filip Mizera a Vladimír Martinec.
40:01
40:00
39:51
Autorem branky je RADEK LEMFELD. Asistence: Darek Rudiš a Vladimír Martinec.
36:02
Autorem branky je DAVID KNAP. Asistence: Martin Maťátko.
31:15
Autorem branky je DANIEL DRAHOŇOVSKÝ. Asistence: Darek Rudiš a Vladimír Martinec.
29:57
Autorem branky je FILIP MIZERA. Asistence: Jiří Junek.
21:15
Autorem branky je DAREK RUDIŠ. Asistence: Radek Lemfeld.
20:58
20:01
20:00
18:52
Autorem branky je DAREK RUDIŠ. Asistence: Radek Lemfeld.