2:3

po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)

13.01.2019, 17:45 • 42. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 4.54 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté nakonec v prodloužení dokonal parádní obrat a i když brzy prohrávalo 2:0, veze z Maďarska dva cenné body. Vítěznou trefu si připsal český útočník Petr Obdržálek. Z mé strany je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera a někdy zase napočtenou. (20:15:46)

60:29

60:29 Petr Obdržálek (ZVO) - 2:3

60:29

Zvolen právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Prodloužení ukončil po pouhých devětadvaceti vteřinách PETR OBDRŽÁLEK, který zužitkoval přesnou Chovanovu přihrávku a střelou z první překonal Bálisze. Asistence: Michal Chovan.

60:01

Šedesát minut nám vítěze nepřineslo, za stavu 2:2 tak půjdeme do pětiminutového prodloužení.

60:00

59:07

A další zakázané uvolnění v podání domácího mužstva, které si v samotném závěru koleduje o třetí inkasovaný gól.

58:42

Hosté si vzali oddechový čas.

58:42

Domácí si zbytečně nekomplikují situaci a vyhazují kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném opásmu domácího celku.

57:37

Nepřesnost domácího mužstva v útočném pásmu.

56:17

Vypadá to, že nás prodloužení nemine. Domácí ani hosté se do žádného velkého útočení nepouští.

55:12

Balizs patří k nejlepším hráčům zápasu, necelých pět minut před koncem základní hrací doby si připisuje další zákrok.

54:13

Hosté jsou v posledních vteřinách velmi nebezpeční. Nahození jednoho z hostů bylo dobrou nabídkou, nikomu ze Zvolenských se ale nepodařilo tečovat.

53:09

Handlovský se zničehonic ocitl sám před brankářem s pukem na hokejce. Zakončení ale příliš překombinoval, když po kličkách zvolil zakončení mezi nohy. Bálisz sklapl betony včas.

52:22

Bálizs byl opět v permanenci. Maďarský brankář vyrazil kotouč jen před sebe, naštěstí pro domácí se ke kotuči dostal jako první jeho spoluhráč.

51:22

Oba celky se začaly zaměřovat především na defenzivu, nikdo nechce inkasovat třetí gól, který může být rozhodujícím.

50:18

Zvolen se vydal na další ofenzivní výpad, který ale přerušuje čárový rozhodčí, který si všiml ofsajdového postavení.

49:40

Zvolen dostal kotouč do útočného pásma, ale to je ze strany hostů pro tuto chvíli vše. Zvolenší odchází na střídačku a poiuští do hry čerstvé síly.

47:24

Bálizs zapisuje další výtečný zákrok, když zneškodnil tečovaná pokus jednoho z hostů. Domácí golman teď měl i velkou porci štěstí.

46:32

Hra pokračuje ve velmi svižném tempu. U kotouče se střídají oba týmy, aktuálně jej mají v držení domácí hokejsté.

45:03

45:03 Peter Šišovský (ZVO) - 2:2

45:03

Hosté využívají přeilovou hru a srovnávají krok! PETER ŠIŠOVSKÝ byl ve správný čas na správném místě a dorazil Handlovského střelu za bezmocného Bálisze. Asistence: Lukáš Handlovský a Michal Chovan.

44:37

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Brown s – 2 min., sekání).

43:41

Opět se hraje velmi dlouho bez přerušení. Oba týmy se snaží držet tempo, někteří hráči by už ale potřebovali vystřídat.

42:37

Hosté reklamovali faul jednoho z domácích hráčů, ale sudí tento zákrok neposoudili jako nedovolený.

41:22

Domácí mohli jít do rychlého brejku, ale oba celky už potřebovaly vystřídat a poslat na led čerstvé síly.

40:01

Druhá třetina byla hodně zajímavá, ale gól nakonec nepřinesla. I po čtyřiceti minutách je tak stav stále 2:1 pro domácí. Před poslední dvacetiminutovkou je tak stále vše otevřené a vyhrát mohou oba dva celky.

40:00

39:40

V závěru druhé třetiny se ještě píská zakázané uvolnění.

38:29

Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Petráš – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Burt – 2 min., nesportovní chování).

36:39

Zvolenští se snaži, jejich snaha ale zatím končí na skvěle chytajícím Bálizsovi.

35:48

Po pohotovém zákroku Tomka se bude vhazovat v obranné třetině hostů.

35:04

Domácí tuto přesilovku nehrají dobře. Zvolen se snadno osvobozuje, početní výhoda MAC pomalu končí.

33:48

Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Chovan – 2 min., hrubost).

32:42

Hra má solidní tempo a sledujeme minimum přerušení. Svižný a ofenzivní hokej se musí divákům líbit.

31:46

Sledovali jsme několik dobrých šancí na obou stranách, ale bez gólového zakončení. Brankáři dokázali svá mužstva podržet.

30:24

Nagy jel sám na Tomka, ale svůj nájezd nedokázal proměnit ve třetí zásah domácích.

29:42

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Garát – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Mitchell – 2 min., hrubost).

28:26

Domácí brankář byl zasažen do masky, bude se vhazovat v obranném pásmu maďarského celku.

27:05

Klempa se po povedené kombinaci mohl dostat do střelecké pozice, ale do finální přihrávky vložil hůl jeden z bránících hráčů.

26:15

Po zhruba třech minutách se přerušuje. Puk po střele jednoho z domácích končí v ochranné síti.

25:15

Dlouho se hraje bez přerušení. Domácí se na krátko dostali ke kotouči v útočném pásmu, ale už jej mají pod kontrolou opět u své vlastní brány.

23:41

Hosté přebírají otěže zápasu a jsou častěji na kotouči. Bálizs si opět připsal několik zákroků.

22:19

Útočnou akci Zvolenu zastavuje zásah střídačky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:19

Hosté vstoupili do druhé části aktivně a připsali si už několik menších příležitostí. Domácí se navíc opět provinili zakázaným uvolněním.

20:07

Domácím nevyšlla rozehrávka a je pískáno zakázané uvolnění.

20:01

První třetina byla hodně zajímavá a nabídla i tři branky. Domácí byli o něco lepším celkem a mohli možná vést i větším rozdílem, ale proti tomu byl golman Tomek.

20:00

19:09

19:09 Peter Šišovský (ZVO) - 2:1

19:09

Chovan chytře a prudce nahodil kotouč na bránu, před Bálizsem jej ještě tečoval PETER ŠIŠOVSKÝ a hosté těsně před přestávkou snižují na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Michal Chovan a Davis Vandane.

17:42

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Dansereau – 2 min., držení).

17:18

Chovan měl na hokejce první gól hostů! První střelou rozhodil postoj golmana, z následné dorážky mířil jen do Bálizsova betonu.

16:14

Zvolen dostává v závěru první třetiny šanci na snížení. Hosté hrají svou druhou přesilovku v zápase.

15:36

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Klempa – 2 min., podrážení).

14:27

Domácí jsou stále na kotouči, Zvolen dva rychle inkasované góly viditelně zaskočily.

13:20

Tomek si v závěru přesilovky připsal další dobrý zákrok. Bude se vhazovat v obranné třetině Zvolenu.

12:29

Domácí hrají přesilovku velmi dobře. Hosté se musí mít před kombinací maďarského celku pořád na pozoru.

11:36

Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Ružička – 2 min., podrážení).

10:20

Domácí jsou aktivnější a hosté chvílemi neví, kam dřív skočit.

08:49

A už to mohlo být o tři branky! Domácí útočník jel sám na hostujícího golmana, ale Tomek předvedl parádní zákrok.

07:35

07:35 Roland Vokla (MAC) - 2:0

07:35

Budapešť vstřelila branku!
A domácí jdou do dvoubrankového trháku! Roland Vokla nahazoval před branku a kotouč nakonec po teči ISTVÁNA TERBÓCSE skončil za Tomkovými zády. Asistence: Roland Vokla.

04:47

04:47 Jared Brown (MAC) - 1:0

04:47

Hosté ve své vlastní přesilovce propadli a domácí z rychlého protiútoku otevírají skóre. JARED BROWN přesnou střelou mezi betony posílá maďarský celek do vedení. Asistence: Zsombor Garát.

04:18

Zvolen se usadil v útočné třetině, ale zatím tomu schází střelba. Až se k ráně odhodlal Handlovský, jehož pokus schoval Bálizs do lapačky.

03:17

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Majoross – 2 min., hákování).

02:31

Bálisz si připisuje první vážnější zákrok, když zlikvidoval hned dva střelecké pokusy hostů.

01:49

Sledujeme svižný hokej, oba celky se střídají u kotouče a hraje se ve vysokém tempu.

00:50

Hosté začali aktivně a mohli se i gólově prosadit. Střela ale nebyla přesná a skončila v obranné síti.

00:01

MAC Budapešť: Bálizs (Nagy) – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Vokla, Szabad – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Majoross, Nagy, Terbócs – Odnoga, Pápa, Szigeti

HKM Zvolen: Babik (Tomek) – Roman, Fraser, Ružička, Zeleňák, Vandane, Pufahl – Handlovský, Chovan, Obdržálek – Mitchell, Špirko, Šišovský – Petráš, Holovič, Poyhonen – Marcinek, Andrisík.
Tipsport liga pokračuje 42. kolem, v němž Zvolen zamíří do Maďarska, kde poměří síly s týmem MAC Budapešť.

Vzájemné zápasy
09.12.18 Zvolen – MAC Budapešť 1:6
04.11.18 MAC Budapešť – Zvolen 2:3pp
05.10.18 Zvolen – MAC Budapešť 5:3

MAC Budapešť
Maďarský celek má v posledních dnech skvělou formu, díky které se propracoval na pozice zaručující účast v playoff. Budapešť patří k týmům, které inkasují nejvíce branek v soutěži. Z tohoto pohledu je MAC druhým nejhorším mužstvem. Horší je už jenom Žilina, která se trápí na posledním místě tabulky.Maďarské mužstvo v posledním utkání získalo cenný skalp, když z ledu Košic odvezlo dva body z výhru 5:4 na nájezdy. V

HKM Zvolen
Hokejisté Zvolenu patří už tradičně mezi nejlepší mužstva nejvyšší slovenské hokejové soutěže. HKM má navíc nejlepší aktuální formu ze všech účastníků, v posledních pěti zápasech neztratili Zvolenští ani jeden bod. A to přes to, že v těchto zápasech vstřelili hráči Zvolena „jen“ čtrnáct branek. Zvolen aktuálně okupuje třetí příčku tabulky se čtyřbodovou ztrátou na první místo. Hlavním tahounem mužstva je zejména na Michala Chovana (51b, 13g, 38a), třetího nejproduktivnějšího hráče ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Brown (Garát), 8. Terbócs (Vokla) – 20. Šišovský (Chovan, Vandane), 46. Šišovský (Handlovský, Chovan), 61. Obdržálek (Chovan)

HKM Zvolen: Tomek (Babik) – Roman, Fraser, Ružička, Zeleňák, Vandane, Pufahl – Handlovský, Chovan, Obdržálek – Mitchell, Špirko, Šišovský – Petráš, Holovič, Poyhonen – Marcinek, Andrisík

03:17 MAC 2 Majoross, hákování
04:47 MAC 1:0 Brown (Garát)
07:35 MAC 2:0 Terbócs (Vokla)
11:36 ZVO 2 Ružička, podrážení
15:36 MAC 2 Klempa, podrážení
17:42 MAC 2 Dansereau, držení
19:09 ZVO 2:1 Šišovský (Chovan, Vandane)