3:5
konec (1:1, 0:3, 2:1)
13.01.2019, 15:35 • ROCKNET ARÉNA • 35. kolo • David Panuška
Tipsport: 2.3 4.25 2.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.3 - 4.25 - 2.65
Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav
3:5
konec (1:1, 0:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Klhůfek (Flemming), 42. Tomica (Raška, Duda), 55. Jank (T. Svoboda) – 17. Dlapa (Najman, P. Musil), 22. P. Musil (Hrdinka, Látal), 28. P. Musil (Najman, Látal), 29. Šťastný (Žejdl), 57. Žejdl
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Peters (Pavlát) – Flemming, Jank, Knot, Antropov, Trefný, Dietz, Buchtela – T. Svoboda, V. Růžička, Marjamäki – J. Stránský, Sklenář, Raška – Duda, Vantuch, Tomica – Klhůfek, Huml, Koblasa.
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav:
Krošelj (Kantor) – Němeček, Bernad, Hrdinka, Pláněk, Dlapa, Kurka – Vondrka, Klepiš, Skalický – Pabiška, Žejdl, Šťastný – Najman, P. Musil, Látal – Flynn, T. Knotek, P. Kousal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavlovič, Hejduk – Gerát, Hynek
Diváci: 4 651
1. třetina | ||||
04:26 | CHM | 1:0 | Klhůfek (Flemming) | |
07:56 | MBL | 2 | Němeček, nedovolené bránění | |
16:48 | MBL | 1:1 | Dlapa (Najman, P. Musil) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:46 | MBL | 1:2 | P. Musil (Hrdinka, Látal) | |
22:54 | MBL | 2 | Klepiš, podrážení | |
27:41 | MBL | 1:3 | P. Musil (Najman, Látal) | |
28:08 | MBL | 1:4 | Šťastný (Žejdl) | |
38:51 | MBL | 2 | P. Kousal, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:01 | CHM | 2:4 | Tomica (Raška, Duda) | |
49:50 | MBL | 2 | Šťastný, podrážení | |
54:29 | CHM | 3:4 | Jank (T. Svoboda) | |
56:43 | MBL | 3:5 | Žejdl | |
Konec |
Buffalo – Tampa 01:00 3:5
Montreal – Colorado 01:00 3:0
Washington – Columbus • po prodl. 01:00 1:2
Toronto – Boston 01:15 2:3
Minnesota – Detroit 02:00 2:5
Chicago – Vegas • po prodl. 02:30 3:4
Dallas – St. Louis 03:10 1:3
San Jose – Ottawa 04:00 4:1
Edmonton – Arizona 04:00 2:3
Los Angeles – Pittsburgh 04:38 5:2
Carolina – Nashville 18:30 6:3
Chabarovsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 08:00 2:3
Kunlun – Jokerit 08:00 3:5
Vladivostok – Jaroslavl 08:00 2:4
Novosibirsk – Ufa 11:30 4:2
Barys – Soči • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Magnitogorsk – Nižněkamsk 13:00 5:2
CSKA Moskva – Minsk 15:00 3:0
N.Novgorod – Dynamo Moskva 15:00 1:3
Omsk – Spartak Moskva 15:00 3:1
Petrohrad – Viťaz 15:00 3:1
Riga – Čeljabinsk • po prodl. 16:00 1:2
Slovan – Jekatěrinburg 17:30 3:6
49:50
38:51
22:54
07:56