13.01.2019, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.99 3.98 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:16
Michal Kempný (WSH) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:58
Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 7:16 (03:59:39)

1. Artěmij Panarin (CBJ) 1+0
2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+0
3. Cam Atkinson (CBJ) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 33-22; Zablokované střely: 13-16; Vhazování: 53%-47%; Hity: 20-16; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.
Jevgenij Kuzněcov sice 66 sekund před koncem zápasu odpověděl na úvodní gól Cama Atkinsona z první minuty, jenže pouhých 90 sekund před koncem prodloužení udeřil Artěmij Panarin, který si poté se svými spoluhráči drze dovolil předvést oslavu Jevgenije Kuzněcova. Zda šlo o úmysl, těžko říci. Výsledek klání zní. Washington Capitals 1 Columbus Blue Jackets 2.

63:30

63:30 Artěmij PANARIN - 1:2

63:30

Columbus právě vstřelil branku!
ARTĚMIJ PANARIN po přihrávce z osy hřiště vypálil na bodu levého kruhu bez přípravy a na přední tyči 90 sekund před koncem prodloužení propálil Pheonixe Copleyho! Hosté předvedli drze oslavu Kuzněcova. Asistence: Seth Jones.

63:18

Boone Jenner si z levého křídla sjel před bránu, kde bekhendem mezi betony brankáře Capitals nepřekonal, byl ale faulován. Nicklas Bäckström dostal dvě minuty za sekání. Velká šance Columbusu.

62:51

Alex Ovečkin na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk zamířil pouze do ochranné sítě.

62:42

Capitals vyrazili do přečíslení tři na jednoho, jenže akci zbytečně, opravdu zbytečně překombinovali.

62:19

Jevgenij Kuzněcov na vrcholu mezikruží napřáhl ke střele zápěstím, která byla zablokována.

61:27

Jakub Vrána mohl rozhodnout, jenže jeho střela z pravého kruhu zamířila nad bránu Blue Jackets.

61:00

Dmitrij Orlov se po přihrávce Larse Ellera dostal v mezikruží ke střele, kterou Joonas Korpisalo snadno vyrazil svým pravým betonem mimo.

60:48

Seth Jones na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím po minutí pravého horního rohu brány skončila v ochranné síti.

60:22

Jevgenij Kuzněcov mohl rychle rozhodnout, když se v blízkosti pravé tyče dostal ke střele bekhendem, která skončila v lapačce klečícího Joonase Korpisala.

60:01

Lukáš Sedlák po brzkém gólu Cama Atkinsona v průběhu zápasu orazítkoval tyč a Capitals nakonec dokázali při hře bez brankáře vyrovnat, když se 66 sekund před koncem zápasu prosadil Jevgenij Kuzněcov. Skóre po třetí třetině dnešního klání. Washington Capitals 1 Columbus Blue Jackets 1.

1:2

Branky a nahrávky: 59. Kuzněcov (Carlson, Ovečkin) – 1. Atkinson (Nutivaara, Dubois), 64. Panarin (S. Jones)

Washington Capitals: Holtby (29. Copley) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik (A), Siegenthaler – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Connolly, Eller, Boyd – Stephenson, Dowd, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones (A), Kukan, Nutivaara, Harrington, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno (C), Jenner (A), J. Anderson – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair – Stenlund, Sedlák, Riley Nash. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter. Čároví: Pierre Racicot, Kory Nagy

Diváci: 18506

01:00 CBJ 0:1 Atkinson (Nutivaara, Dubois)
01:52 WSH 2 Siegenthaler, nedovolené bránění
18:06 CBJ 2 D. Savard, nedovolené bránění
28:43 CBJ 2 Atkinson, vysoká hůl