10:3
konec (3:2, 4:0, 3:1)
12.01.2019, 17:00 • Zimní stadion Vyškov • Info o změnách stavu (Lukáš Neužil)
TJ Sokol Březina – HC Uničov
10:3
konec (3:2, 4:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 1. Hroudný, 3. Ondráček, 11. Sedláček, 24. Dupljaku, 31. Kousalík, 32. Dupljaku, 37. Pokorný, 41. Hroudný, 49. Drahovzal, 55. Buhaj – 10. Žajgla, 11. Sršeň, 51. Sršeň
Karty:
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Březina:
Jakubčík (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Sedláček (A), Vlček, Štěrba, Boček – Buhaj, Dupljaku, Hroudný, Kozel (C), Kousalík, Cívka, Malíř, Drahovzal, Ondráček, Nováček
Náhradníci:
Trenér:
HC Uničov:
Pospíšil (Urban) – Paška (A), Kolovrátník, Fekiač, Pastorek, Halouska, Navrátil, Beier, Sršeň, Kratěna, Šimo, Klíč, Žajgla (C)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kučera Jakub – Brzobohatý Patrick, Husák Radek
Diváci: 180
1. třetina | ||||
0:36 | BZN | 1:0 | Hroudný | |
2:05 | BZN | 2:0 | Ondráček | |
9:28 | UNI | 2:1 | Žajgla | |
10:26 | UNI | 2:2 | Sršeň | |
10:40 | BZN | 3:2 | Sedláček | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:40 | BZN | 4:2 | Dupljaku | |
30:11 | BZN | 5:2 | Kousalík | |
31:30 | BZN | 6:2 | Dupljaku | |
36:26 | BZN | 7:2 | Pokorný | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:43 | BZN | 8:2 | Hroudný | |
48:46 | BZN | 9:2 | Drahovzal | |
50:35 | UNI | 9:3 | Sršeň | |
54:27 | BZN | 10:3 | Buhaj | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
54:27
Autorem branky je BUHAJ.
50:35
Autorem branky je Sršeň.
48:46
Autorem branky je DRAHOVZAL.
40:43
Autorem branky je HROUDNÝ.
36:26
Autorem branky je POKORNÝ.
31:30
Autorem branky je DUPLJAKU.
30:11
Autorem branky je KOUSALÍK.
23:40
Autorem branky je DUPLJAKU.
10:40
Autorem branky je SEDLÁČEK.
10:26
Autorem branky je Sršeň.
9:28
Autorem branky je Žajgla.
2:05
Autorem branky je ONDRÁČEK.
0:36
Autorem branky je HROUDNÝ.