Menu

Fotbal

Přípravný zápas

MFK Vítkovice – FC Fastav Zlín B

1:0

konec (1:0)

12.01.2019, 11:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice (UT) • Info o změnách stavu (Štěpán Slovák)

Tipsport: 7.2 5.5 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! O vítězi rozhodla jediná branka, o kterou se ve dvacáté minutě hry postaral ostravský celek. Přesněji to byla vlastní branka zlínských fotbalistů. Vítkovice měly po většinu tohoto utkání navrch, ve druhé půli dokonce neproměnily pokutový kop. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:50:53)

90+1

Konec zápasu.

82

Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná desetiminutovka tohoto utkání. Vítkovice jsou aktivnějším a nebezpečnějším týmem, hraje se převážně na polovině Zlína.

66

Ostravané ale nedokázali nabídnutou šanci využít, penalta zůstává neproměněna, skóre se tedy nemění, stále 1:0!

65

Obrovská příležitost pro Vítkovice na navýšení skóre! Hlavní rozhodčí totiž nařizuje pokutový kop v jejich prospěch!

61

Vstupujeme do závěrečné třetiny tohoto přípravného souboje, skóre se nemění, Ostravané i nadále drží těsný náskok. Zlín ale přidal na aktivitě a v těchto chvílích sledujeme hodně otevřený zápas.

46

Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní poločas dnešního utkání. Ten nám nabídl jedinou branku, o tu se ve dvacáté minutě hry postarali vítkovičtí fotbalisté, kteří tak o pauze vedou 1:0. Druhá část tohoto duelu začne za pár minut.

45+1

První poločas skončil.

43

Závěr úvodní pětačtyřicetiminutovky se blíží, Vítkovice i nadále vedou nejtěsnějším možným rozdílem. V posledních minutách mají navrch, nyní budou rozehrávat už čtvrtý rohový kop.

29

Zlínští fotbalisté se v posledních minutách musí především bránit. Vítkovičtí vybojovali první rohový kop v dosavadním průběhu utkání, rozehrávat budou z pravé strany.

20

Vítkovice právě vstřelily branku!
Ostravané se ve dvacáté minutě hry dostávají do vedení, jeden ze zlínských hráčů míč nešťastně nastřelil do brankáře, od kterého šel balón do sítě!

16

Je za námi úvodní čtvrthodina tohoto utkání, které je zatím velmi vyrovnané. Gól jsme zatím neviděli, brankáři na obou stranách navíc stále čekají na první úspěšný zákrok.

1

Utkání právě začalo.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Na programu je řada přátelských utkání, my se podíváme na ten, ve kterém MFK Vítkovice narazí na FC Fastav Zlín B. Celek z Ostravy představí nové tváře, kterými jsou Jiří Miker a Michal Surzyn. Na zkoušce v týmu Jiřího Balcárka je také trio Lukáš Duda, Kryštof Pavlík a Ondřej Chvěja.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

MFK Vítkovice – FC Fastav Zlín B

1:0

konec (1:0)

Zpět na online

MFK Vítkovice: Simkanič – Surzyn, Mikula, Holiš, Končal (46. Pašek) – Matěj, Pavlík, Ožvolda, O. Cverna, Motyčka (46. Praus) – Mišinský (46. Miker)

Diváci: 50