Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Tábor

4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0 - N 0:1)

12.01.2019, 11:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Nadstavba D • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

57:18

Matyáš Sapík dostává dvě minuty za držení a to bude poslední možnost pro Tábor, jak vstřelit alespoň čestný úspěch.

54:15

Filip Maláč, domácí gólman, je vyloučen na dvě minuty za sekání. A protože samozřejmě "Malage" na trestnou jako gólman nepůjde, odsedí si jeho prohřešek Marek Chvátal.

50:24

Martin Hrbek je vyloučen na dvě minuty za hrubost, hraje se tak ve čtyřech.

49:56

Přesilovka také pro Duklu, Marek Herda jde ven za hákování.

46:15

Marek Chvátal si to namířil mezi dvěma soupeři, ale k puku se nedostal. Naopak hosté budou hrát přesilovou hru. Ondřej Broža totiž sekl soupeře a půjde si odpočinout.

34:08

Jeden z domácích hráčů dostal na středovém kruhu pořádně naloženo a je z toho přesilová hra pět na tři pro Duklu. Adam Eremiáš se dopustil faulu kolenem a možná bude rád, že to je jen za dvě minuty.

33:22

Vyloučení také na druhé straně, Dukla si dnes zahraje čtvrtou přesilovou hru. Jaroslav Suchan jde ven na dvě minuty za napadení.

30:35

A právě Dominik Mlejnek dostává dvouminutový trest za krosček právě na Stevena Blengina.

28:11

Adam Kofroň dnes usedá podruhé na trestnou lavici, dostává dvě minuty za podrážení.

21:05

Druhá přesilovka pro Duklu, Adam Kofroň se provinil zdržováním hry, když vystřelil puk mimo kluziště.

06:21

Jihlavští si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Adam Kofroň jde ven za držení hole.

4:0

Branky a nahrávky: 12. Jungwirth (Melenovský), 15. Pigl (Jungwirth), 40. Bulík (Báťa), 52. Sapík (Melenovský) – 61. Polák (Eremiáš)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Švec) – Adam, Hrbek, Chvátal, Sapík, Vranka, Port – Jungwirth, Melenovský, Broža – Pavelec, Bulík, Pigl – Báťa, Zdarsa, Mlejnek – Matějíček. Trenér: Štěpán Moravec

HC Tábor: Šmelko (Korytár) – Janda, Herda, Šťastný, Kofroň – Bašta, Polák, Kundrát – Eremiáš, Cháb, Kofroň – Matašovský, Vaněk, Blengino – Koreš, Suchan, Mareš. Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Reich – Zedníková, Polák

06:21 TAB 2 Kofroň, držení hole
11:47 JIH 1:0 Jungwirth (Melenovský)
14:38 JIH 2:0 Pigl (Jungwirth)
21:05 TAB 2 Kofroň, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
28:11 TAB 2 Kofroň, podrážení