Vítěz: J. T. Bø (NOR)
konec
12.01.2019, 15:00 • Oberhof (Německo) • Jiří Sameš
live na : 0 0 0 live navsaďte si na: • Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Cíl
4. STŘ
SP - stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Stíhačka žen, 10 km, Oberhof • konec • Vítěz: L. Vittozziová (ITA) 12:45
Stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof • konec • Vítěz: J. T. Bø (NOR) 15:00
Grand Prix Cycliste de Québec 2019 • před událostí • *19:00
Kansas City Chiefs - Indianapolis Colts • konec • 31:13 22:35
Obří slalom mužů, 1. kolo, Adelboden • konec • Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) 10:30
Sjezd žen, St. Anton • zrušeno • 11:45
Obří slalom mužů, 2. kolo, Adelboden • konec • Vítěz: M. Hirscher (AUT) 14:15
Mistrovství Evropy - 1500 metrů žen, Collalbo • konec • Vítěz: A. De Jongová (NED) 11:05
Mistrovství Evropy - 500 metrů mužů, Collalbo • konec • Vítěz: H. Silovs (LAT) 12:29
Mistrovství Evropy - 5000 metrů žen, Collalbo • konec • Vítěz: M. Sáblíková (CZE) 13:05
Mistrovství Evropy - 5000 metrů mužů, Collalbo • konec • Vítěz: S. Kramer (NED) 15:21
Muži HS135, Val di Fiemme • konec • Vítěz: R. Kobajaši (JPN) 16:00
Sprinty mužů a žen, Drážďany • konec • Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR) 13:20
Týmový závod, skoky HS135, Val di Fiemme • konec • Vítěz: Norsko I 10:00
Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme • konec • Vítěz: Norsko I 14:15
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 34:29.8 (3)
2. Arnd Peiffer (GER) +15.1 (1)
3. Lukas Hofer (ITA) +15.8 (0)
4. Martin Fourcade (FRA) +32.6 (3)
5. Alexandr Loginov (RUS) +42.4 (4)
6. Simon Desthieux (FRA) +51.8 (1)
7. Benedikt Doll (GER) +1:30.7 (4)
8. Julian Eberhard (AUT) +1:41.8 (5)
9. Simon Eder (AUT) +2:00.5 (1)
10. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:01.5 (1)
11. Antonin Guigonnat (FRA) +2:07.4 (2)
12. Benjamin Weger (SUI) +2:09.0 (2)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:09.9 (4)
14. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 2:13.4 (3)
15. Emilien Jacquelin (FRA) +2:15.8 (2)
16. Simon Fourcade (FRA) +2:19.6 (1)
17. Ondřej Moravec (CZE) +2:22.8 (1)
18. Sean Doherty (USA) +2:29.9 (2)
19. Felix Leitner (AUT) +2:31.7 (3)
20. Dmitrij Malyško (RUS) +2:34.4 (4)
21. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:41.1 (2)
22. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:45.7 (4)
23. Dominik Landertinger (AUT) +2:46.1 (4)
24. Maxim Cvetkov (RUS) +2:46.6 (1)
25. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:48.9 (3)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:57.1 (4)
27. Christian Gow (CAN) +2:57.4 (2)
28. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:59.0 (2)
29. Matvej Jelisejev (RUS) +3:10.3 (4)
30. Raman Jaljotnau (BLR) +3:12.8 (4)
31. Johannes Kühn (GER) +3:13.1 (4)
32. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3:17.2 (3)
33. Klemen Bauer (SLO) +3:18.7 (3)
34. Martin Otčenáš (SVK) +3:21.2 (2)
35. Sergej Bočarnikov (BLR) +3:22.2 (3)
36. Krasimir Anev (BUL) +3:38.8 (2)
37. Jesper Nelin (SWE) +3:41.8 (4)
38. Vladimir Čepelin (BLR) +3:42.2 (5)
39. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:49.3 (8)
40. Matej Kazár (SVK) +3:49.9 (2)
41. Anton Smolski (BLR) 4:00.3 (3)
42. Rok Tršan (SLO) 4:01.2 (0)
43. Sergej Semjonov (UKR) +4:02.3 (3)
44. Grzegorz Guzik (POL) +4:32.6 (5)
45. Tero Seppälä (FIN) +4:39.1 (4)
46. Dominik Windisch (ITA) +4:57.7 (6)
47. Martin Jäger (SUI) +5:00.9 (6)
48. Florent Claude (BEL) +5:09.2 (5)
49. Mario Dolder (SUI) +5:09.6 (5)
50. Michal Krčmář (CZE) +5:10.1 (6)
51. Kalev Ermits (EST) +6:40.5 (8)
52. Cornel Puchianu (ROU) +7:22.1 (7)
53. Šimon Bartko (SVK) +7:58.4 (9)
DNF. Dimitar Gerdžikov (BUL)
DNF. Artěm Prima (UKR)
DNS. Erik Lesser (GER)
DNS. Vytautas Strolia (LTU)
DNS. Mitja Drinovec (SLO)
DNS. Anton Sinapov (BUL)
DNS. Olli Hiidensalo (FIN)
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
4. STŘ
4. STŘ