Menu

Fotbal

Anglická Premier League

Cardiff City FC – Huddersfield Town

0:0

konec (0:0)

12.01.2019, 16:00 • Millennium Stadium, Cardiff • 22. kolo • David Suchý

Tipsport: 2.23 3.21 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:13. (17:52:55)
Je konec! Dnešní utkání mezi Cardiffem a Huddersfieldem nakonec končí bezbrankovou remízu. Ani druhý poločas nám nepřinesl zrovna ofenzivní podívanou, oba celky neustále narážely na pozorné obrany. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, která nabízela celou řadu nedovolených zákroků. Sporný moment se uskutečnil necelých deset minut před koncem, hlavní sudí totiž nařídil pokutový kop pro hosty, posléze ho ale po konzultaci s pomezním odvolal. Oba celky tak vybojovaly bod, což je zřejmě k průběhu utkání zasloužené.

90+4

Konec zápasu.

90+3

Zdá se, že dnešní utkání branku nepřinese. Oba celky se postupnou kombinací snaží dostat k opačné šestnáctce.

90+2

Na opačné straně se do pokutového území snášel další centr, tentokráte si pro něj doběhl brankář Etheridge, který ho nadvakrát sevřel do rukavic.

90+1

Lössl si připsal celkem snadný zákrok, z pravé strany se mu totiž podařilo stáhnout centrovanou nabídku z kopačky Mangy.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, na světelné tabuli stále svítí nerozhodný výsledek. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88

Pro nedovolený zákrok si došel domácí Hoilett, Cardiff tak zahrával standardní situaci. Do šestnáctky přiletěl centr, na který ale nedoskočil Morrison.

87

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.

85

Autové vhazování směřovalo na hlavu Kachungy, který prodlužoval za sebe, kde se nacházel pouze protihráč. S míčem si zahrál také Etheridge.

84

Byl to právě Hadergjonaj, který si nepohlídal ofsajdové postavení. Cardiff se tak vrací zpět k míči, o rozehrávku se postará obránce Bamba.

83

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Diváci se stále nedočkali žádné branky, v posledních minutách ale sledujeme hodně vyhrocenou atmosféru.

82

Žlutou kartu dostává Joe Bennett (Cardiff City FC).

82

Rozehrávka cvičeným signálem plachtila k Morrisonovi, který si ale pomohl nedovoleným zákrokem. Navíc na zemi zůstal ležet Hadergjonaj.

81

Healey se po manévru na levou nohu pokusil odcentrovat, jenomže do dráhy letu míče se postavil Schindler. Budeme sledovat rohový kop.

80

Na druhé straně se po levém křídle nedokázal prodrat Hoilett, naopak pochvalu si zaslouží Hadergjonaj, jenž navíc vyvezl hrací předmět.

79

To se pochopitelně nelíbí hostujícímu celku, který okamžitě protestuje. Hodně nelibě to nese kouč Wagner, který neustále debatuje se čtvrtým sudím.

78

78. Měla se pískat penalta?

Cardiff City FC – Huddersfield Town

0:0

konec (0:0)

Zpět na online

Karty:   33. Arter (CDF), 71. Hoilett (CDF), 82. J. Bennett (CDF) – 10. Schindler (HUD)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:13.

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Gunnarsson – Mendez-Laing (73. Healey), Arter, Camarasa (64. Ralls), Hoilett – Paterson.
Náhradníci: Smithies – Cunningham, Healey, Josh Murphy, Peltier, Ralls, Reid.

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, Schindler, M. Jörgensen, Durm – Biling, Hogg (C) – Kachunga, Pritchard (73. Mbenza), Puncheon – Mounié (87. Depoitre).
Náhradníci: Hamer – Depoitre, Löwe, T. Kongolo, Smith, Mbenza, Stankovič.

Rozhodčí: Mason – Burt, Wilkes

Diváci: 30 725