12.01.2019, 19:00 • Prudential Center, Newark • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.32 3.81 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:58

59:58 Sean COUTURIER - 3:2

59:58

Philadelphia právě vstřelila branku!
SEAN COUTURIER si najel v závěru na fantastickou kolmou přihrávku Jakuba Voráčka z pravého kruhu obranného pásma a od modré čáry se řítil do samostatného úniku, který zakončil střelou k levé tyči! Flyers snížili pozdě. Asistence: Jakub Voráček a James van Riemsdyk.

57:16

Carter Hart vyrazil na střídačku a Flyers zkouší snížit během přesilové hry při hře bez brankáře!

56:56

Damon Severson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers si v závěru zahrají přesilovou hru.

56:52

Jakub Voráček napřáhl na bodu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou na přední tyči Mackenzie Blackwood dokázal výborně vyrazit!

55:41

Dnešní utkání sleduje 16514 diváků.

52:47

Mirco Müller a James van Riemsdyk se do sebe pustili a byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

52:47

Philadelphia se po střele z pravého kruhu a nepřesvědčivém zákroku brankáře Devils ocitla před bránou v obrovské šanci, jenže kotouč opět neskončil v síti! Mackenzie Blackwood!

49:53

Shayne Gostisbehere krásnou střelou z pravého kruhu mířil ke vzdálenější levé tyči, Mackenzie Blackwood ale vyrážečkou puk skvěle vyrazil!

47:27

Michael Raffl vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Devils by měli hrát po přestávce přesilovou hru.

44:38

44:38 Mackenzie Blackwood předvedl skvělý zákrok a sněhuláka! Jakub Voráček ani Oskar Lindblom neuspěli.

44:38

Jakub Voráček a před ním Oskar Lindblom se ocitli před bránou v obrovské šanci, jenže Mackenzie Blackwood dokázal puk zalehnout!

41:18

41:18 Miles WOOD - 3:1

41:18

Devils právě vstřelili branku!
Carter Hart sice dokázal vyrazit střelu Devils z pravého kruhu pro vhazování, na vzdálenější levé tyči se ale prosadil z dorážky MILES WOOD – 3:1! Asistence: Nico Hischier a Blake Coleman.

38:44

Oskar Lindblom byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Devils dohrají druhou třetinu v přesilové hře.

35:51

35:51 James VAN RIEMSDYK - 2:1

35:51

JAMES VAN RIEMSDYK podél střídaček vyrazil společně s Claudem Girouxem do přečíslení dva na jednoho a po rychlém zamíchání s pukem z blízkosti zamířil nad pravým ramenem brankáře Devils do bližšího levého horního rohu brány! Asistence: Sean Couturier a Ivan Provorov.

33:39

Brett Seney byl před pár okamžiky tvrdě naražen na hrazení Radko Gudasem, což mu nezapomněl a během komerční přestávky se do něj pustil. Oba hráči byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost a hraje se 4 na 4.

29:58

Pavel Zacha byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Flyers si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

29:23

29:23 Pavel Zacha nádhernou bombou orazítkoval pravou tyč!

29:23

Pavel Zacha byl hodně blízko skórování, když na vrcholu levého kruhu vypálil po zpětné přihrávce bez přípravy a jeho rána s příklepem se od vzdálenější pravé tyče odrazila zpět do hry!

25:08

25:08 Nico HISCHIER - 2:0

25:08

NICO HISCHIER po návratu z trestné lavice ve středovém kruhu fantasticky vystihl rozehrávku Flyers a mezi dvěma protihráči se protáhl do samostatného úniku, který zakončil krásným blafákem a bekhendem zasunul puk mezi betony Cartera Harta! Devils vedou nad Flyers nyní 2:0.

22:53

Nico Hischier byl vykázán ze hry na dvě minuty za hákování a hra bude pokračovat ve hře 4 na 4. Poté začne úvodní zkrácená přesilová hra hostů z Philadelphie.

21:46

Travis Sanheim fauloval za bránou svého týmu a byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Devils si zahrají třetí přesilovou hru, přičemž předchozí dvě nevyužili.

15:25

Robert Hägg na obranné modré čáře narazil na hrazení Travise Zajaca, jehož pohled směřoval úplně jinam, a dostal dvě minuty za podržení. Druhá přesilová hra.

10:52

Jakub Voráček byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Devils si zahrají první přesilovou hru v zápase.

09:44

Flyers se ocitli před bránou ve dvou velkých šancích, jenže ani jedna střela neskončila za zády senzačního Mackenzieho Blackwooda, který vleže puk na brankové čáře vytáhl! Neskutečné!

06:32

06:32 Damon SEVERSON - 1:0

06:32

DAMON SEVERSON v levém kruhu pro vhazování napřáhl po kolmé diagonální přihrávce Drewa Stafforda od modré čáry bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem a o horní tyč poslal puk do sítě! Asistence: Drew Stafford a Pavel Zacha.

05:00

Ivan Provorov byl ještě blíže úvodnímu gólu, když střelou z levého kruhu orazítkoval vzdálenější pravou tyč a kotouč zůstal ve hře!

04:43

Wayne Simmonds se ocitl po přihrávce z pravého křídla na vzdálenější levé tyči v obrovské šanci a dobře mířil do pravého horního rohu brány, jenže Mackenzie Blackwood jeho pokus fantasticky vyrazil levým ramenem!

3:2

Branky a nahrávky: 7. Severson (Stafford, Zacha), 26. Hischier, 42. Wood (Hischier, Coleman) – 36. J. van Riemsdyk (Couturier, Provorov), 60. Couturier (Voráček, J. van Riemsdyk)

New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, Butcher, Müller, Lovejoy – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri (A) – Bratt, Zajac (A), Coleman – Wood, Zacha, Stafford – Seney, Boyle, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, Folin – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Weise. Hlavní trenér: Scott Gordon.

Rozhodčí: Steve Kozari, Brad Watson. Čároví: Tim Nowak, Brian Murphy

Diváci: 16514

06:32 NJD 1:0 Severson (Stafford, Zacha)
10:52 PHI 2 Voráček, hákování
15:25 PHI 2 Hägg, podrážení
21:46 PHI 2 Sanheim, hákování