2:3
konec (0:2, 0:1, 2:0)
11.01.2019, 17:30 • TatNeft Arena • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)
Tipsport: 1.93 4.09 3.36 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.93 - 4.09 - 3.36
Ak Bars Kazaň – Dynamo Moskva
2:3
konec (0:2, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 44. Lukojanov (Zaripov, An. Popov), 58. Galijev – 2. Brjukvin (I. Makarov), 8. Šipačov (Indrašis, Volkov), 28. Brjukvin (Šipačov, Indrašis)
Karty:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Podjapolskij (Šaryčenkov) – Manuchov, Pedan, Ljamkin, Postma, Markov (A), Jarullin – Osnovin, Zaripov (A), Galijev – Azevedo, Tkačov, Sekáč – An. Popov, M. Gluchov, Lukojanov – A. Michejev, Svitov (C), Kara – Klinkhammer.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Menšikov, J. Zajcev, Mironov, Pepeljajev, Pribylskij – Indrašis, Kagarlickij, Šipačov (A) – Igumnov, I. Makarov, Brjukvin – Mojsejev, V. Kuljomin (A), Mozer – Karlin, Zackrisson, Rajsov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Rogačjov – Gordenko, Sysujev
Diváci: 7037
1. třetina | ||||
01:29 | DMS | 0:1 | Brjukvin (I. Makarov) | |
07:55 | DMS | 0:2 | Šipačov (Indrašis, Volkov) | |
17:00 | KZN | 2 | Manuchov, hákování | |
19:52 | KZN | 2 | Manuchov, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:06 | KZN | 2 | příliš mnoho hráčů | |
27:03 | DMS | 0:3 | Brjukvin (Šipačov, Indrašis) | |
32:48 | DMS | 2 | Pepeljajev, držení | |
39:22 | KZN | 2 | Klinkhammer, naražení zezadu | |
KZN | 10 | Klinkhammer | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:54 | KZN | 1:3 | Lukojanov (Zaripov, An. Popov) | |
57:07 | KZN | 2:3 | Galijev | |
57:33 | KZN | 2 | Galijev, vražení na hrazení | |
Konec |
Boston – Washington 01:00 2:4
New Jersey – Toronto 01:00 2:4
NY Rangers – NY Islanders 01:00 3:4
Columbus – Nashville • po prodl. 01:00 4:3
Philadelphia – Dallas 01:08 2:1
Tampa – Carolina 01:30 3:1
St. Louis – Montreal 02:00 4:1
Minnesota – Winnipeg 02:00 3:2
Edmonton – Florida • po s.n. (2:0) 03:00 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 3:4
Vegas – San Jose 04:00 2:3
Los Angeles – Ottawa 04:30 1:4
Kometa Brno – Liberec 13:00 0:1
Zlín – Jihlava • po s.n. 16:00 4:3
Mountfield HK – Mladá Boleslav 16:00 5:3
Pardubice – Salzburg • po prodl. 16:30 2:3
Vítkovice – Plzeň • po s.n. (0:1) 17:00 4:5
Olomouc – Chomutov • po s.n. (1:3) 17:30 4:5
Sparta – Č. Budějovice 17:30 1:3
Vsetín – Slavia 17:30 4:0
Havlíčkův Brod – Kladno 18:00 3:6
Havířov – K. Vary 18:00 2:1
Třinec – HC Litvínov 18:00 6:0
57:33
39:22
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rob Klinkhammer – 10 min. osobní trest).
32:48
25:06
19:52
17:00