10.11.2018, 15:30 • Weserstadion, Bremen • 11. kolo • Vojtěch Tůma

Tipsport: 2.41 3.71 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek dne. (17:29:47)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:8. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 7:2.
Utkání končí, Mönchengladbach potvrdil skvělou formu a v Brémách, které naopak prohrály potřetí v řadě, zvítězil 3:1. V první půli hosté přestáli několik zajímavých možností svého soupeře, v devětatřicáté minutě se pak po parádní akci Alassana Pléy ujali vedení. Výtečně vyšel Borussii vstup do druhého poločasu. Krátce po jeho začátku druhou trefu v utkání přidal Alassane Pléa, který se nedlouho nato trefil znovu, a zkompletoval tak hattrick. Domácí poté dle očekávání vše vsadili na ofenzivu, povedlo se jim ale pouze snížit zásluhou trefy Nuriho Şahina.

90+3

90+2

Florian Neuhaus se po pravé straně protáhl až do pokutového území, kde zkusil Pavlenku překvapit zajímavým lobem, čtvrtou branku Borussie však nepřidal.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Domácím fotbalistům viditelně dochází síly, energie a také nápady, co se řešení ofenzivních akcí týče. Jejich soupeř si navíc při bránění počíná bezchybně.

89

V závaru před Yannem Sommerem se nejlépe ze všech zorientoval Miloš Veljković, který z repertoáru vytáhl akrobatický způsob zakončení, míč však poslal mimo.

88

Pizarro marně prodlužoval míč za sebe. Nedlouho nato Elvedi namazal Krusemu, po jehož ráně z otočky se míč otřel o jednoho z obránců. Roh pro Brémy.

87

Dnešní utkání sleduje 42 100 diváků.

86

Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Milot Rašica.

86

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Ibrahima Traoré.

85

85. Čtvrtý gól Pléa nepřidal, Pavlenka jeho ránu vyrazil.

85

Nechybělo mnoho k tomu, aby Alassane Pléa přidal svou čtvrtou trefu v dnešním mači. Jeho razantní pumelici stačil Pavlenka se štěstím vytěsnit nad branku.

84

Lang byl vidět i na opačném konci travnaté plochy, když hlavou sklepával lépe postavenému Hazardovi, kterému k dosažení na balon chyběl krok.

83

Žlutou kartu dostává Davy Klaassen (Werder Brémy).

82

Johannes Eggstein si na hranici vápna narazil s bratrem Maximilianem, poté obešel Langa a prověřil Sommera, kterému pomohla lehká teč Elvediho.

81

Střídající Johnson dostal od hráčů soupeře více volného prostoru, přihrávkou trefil ale jen paty vracející se Veljkoviće.

1:3

konec (0:1)

Branky: 59. Şahin (Augustinsson) – 39. Pléa, 48. Pléa (T. Hazard), 52. Pléa (Wendt)

Karty:   83. Klaassen (BRM)

Werder Brémy: Pavlenka – N. Moisander, Bargfrede (46. J. Eggestein), Veljković – Gebre Selassie, M. Eggestein, Şahin (75. C. Pizarro), Klaassen, Augustinsson – Harnik (86. Rašica), M. Kruse (C).
Náhradníci: Plogmann – C. Pizarro, Osako, Rašica, Langkamp, J. Eggestein, Friedl.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lang, Elvedi, Ginter, Wendt – Strobl, Neuhaus – J. Hofmann (68. Zakaria), T. Hazard, Stindl (C) (69. Johnson) – Pléa (86. Traoré).
Náhradníci: Sippel – Kramer, Zakaria, Raffael, Traoré, Johnson, Jantschke.

Rozhodčí: Sören Storks – Thorben Siewer, Frederick Assmuth

Diváci: 42 100