2:0

konec (0:0)

10.11.2018, 18:30 • JenS Vesting • 12. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.9 3.93 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrál tento zápas zcela zaslouženě. Nějaké šance si vypracoval i hostující tým, jenže domácí brankář zůstal nepřekonaný. Body tak beze po právu Emmen. (20:22:39)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:16.

90+4

90+3

Na výraznější šanci v nastaveném čase zatím marně čekáme, zápas se v poklidném tempu dohrává.

90+1

Celkem tři minuty uvidíme.

90

Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

88. Jafar ARIAS - 2:0

88

Tým Emmen právě vstřelil branku! Domácí celek navyšuje své vedení a tento duel zaslouženě vyhraje. Povedenou ránou z osy se prosazuje JAFAR ARIAS.

87

Domácí fotbalisté se vrací k aktivní hře.

85

Tak nakonec to nepůjde, a tak Tim Siekman mizí v útrobách stadionu.

85

Po krátkém ošetření je schopen domácí hráč pokračovat ve hře.

83

Tim Siekman se zraněný a sudí k němu volá lékaře. Hra je tak přerušena.

82

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gianluca Nijholt, přichází Sydney van Hooijdonk.

82

Anco Jansen se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář před sebe. O zbytek se postarala obrana.

81

Caner Cavlan se dostal do dobré střelecké pozice, jenže jeho rána na vzdálenější tyč se právě od štangle odrazila mimo branku.

80

Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek drží své vedení a kontroluje hru.

80

Erik Palmer-Brown prodloužil na spoluhráče, Mitchell te Vrede však přišel o míč, a tak se směr hry otáčí.

78

Hostující celek se po delší době dostal na útočnou polovinu, jenže ke střele se zatím nedostal. Obrana Emmentu hraje zodpovědně.

77

Mnoho šancí tato pasáž hry nenabízí, sledujeme domácí snahu držet hru co nejdál od své branky.

75

Benjamin van Leer rozehrává od své branky.

75

Takticky hraje domácí celek velmi dobře, sledujeme klidnější pasáž hry.

74

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Jurich Carolina, přichází Greg Leigh.

73

Breda kombinuje na polovině hrací plochy, Arno Verschueren se pokoušel centrovat před branku, obrana jeho pokus odvrátila.

72

Kjell Scherpen bude rozehrávat od své branky, nikam se ale nežene a s rozehrávkou nepospíchá.

70

Žlutou kartu dostává Glenn Bijl (FC Emmen).

69

Domácí centr se snesl před branku, ale obrana dokázala zasáhnout. Akci Emmenu zastavil Arno Verschueren.

68

Hostující celek si pomohl nedovoleně. Domácí mají k dispozic volný kop.

67

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí fotbalisté mají optickou i herní převahu.

65

Anco Jansen vedl další zajímavou akci svého celku, jenže Breda byla pozorný a dokázala na poslední chvíli získat míč.

63

Erik Palmer-Brown se dobře vrátil, a tak dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.

62

Žlutou kartu dostává Fabian Sporkslede (NAC Breda).

60

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Marwin Reuvers, přichází Arno Verschueren.

60

Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, domácí Emmen vede o jednu branku, navíc dál pokračuje v aktivní hře. Hosté se musí bránit.

58

58. Caner CAVLAN - 1:0

58

Tým Emmen právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení a vede 1:0. Po rohovém kopu se k míči dostal CANER CAVLAN. Ten dokázal zpracovat míč a nadvakrát ho dostal do sítě z předbrankového prostoru.

58

Reuven Niemeijer připravil pozici pro Canera Cavlana. Následná hlavička postrádala přesnost.

55

Breda kombinovala na polovině hrací plochy, následně se do šance marně pokoušel dostat Giovanni Korte.

54

Reuven Niemeijer zakončoval. Jeho projektil byl zblokovaný brankářem na rohový kop.

52

Keziah Veendorp nedokázal doběhnout míč, který vyslal do volného prostoru jeho spoluhráč. Vhazovat budou hostující fotbalisté.

50

Rohový kop pro domácí. Centr se snesl před branku, jenže nikdo z Emmenu nedokázal zakončovat.

49

Hraje se na polovině hrací plochy. Domácí celek se snaží hrát aktivně. Caner Cavlan pálil nepřesně.

46

Zdá se, že do druhého poločasu vstoupily kluby ve stejném složení.

46

Několik šancí jsme v prvním poločase viděli, ale na úvodní branku jsme čekali marně. Týmy míří do kabin za bezbrankového stavu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

Hostující celek kontroluje hru, nastavovat se bude jedna minuta k prvním pětačtyřiceti.

44

V poklidném tempu se dohrává první poločas, mnoho šancí momentálně k vidění není.

42

Z dobré pozice bude domácí celek rozehrávat volný kop. Centr se snesl před branku, jenže obrana Bredy byla pozorná a nebezpečí odvrátila.

41

Žlutou kartu dostává Gianluca Nijholt (NAC Breda).

40

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto poločase. Mitchell te Vrede v pokutovém území nebyl faulovaný, ale upadl. Hra pokračuje dál.

38

Sice je domácí celek aktivnější, ale na výraznější šanci čeká. Nyní Caner Cavlan hlavičkoval mimo branku.

37

Menno Koch se pokoušel napadat domácí rozehrávku, obránce Emmenu vrátili míč až svému brankáři, který s problémy odkopl.

36

Caner Cavlan byl faulovaný před svou brankou, rozehrává gólman Kjell Scherpen.

33

Domácí kombinovali v útoku. Jejich snažení vyústilo v nepovedený centr před branku. Benjamin van Leer má míč.

32

Reuven Niemeijer a Keziah Veendorp rozehrává od své branky, dostali se bleskově na útočnou polovinu, kde pokračují v kombinaci domácí.

31

Půlhodina hry je pryč, nějaké šance tento duel zatím nabídl, jenže na úvodní branku zatím čekáme.

29

Jafar Arias se pokoušel vést zajímavou akci svého celku, ale míč si příliš předkopl. Akcei Emmenu tak končí.

26

Parádní atmosféra zde na stadionu, fanoušci skandovaným potleskem ženou své oblíbence v cestě za vstřelení banky.

25

Emmen rozehrává na polovině hrací plochy. Domácí celek se nikam nežene a pokouší se hrát takticky.

23

Breda vybojovala autové vhazování na obranné polovině. Míč se vrátil k brankáři, Benjamin van Leer vykopává od své branky.

20

Po úvodních šancích se nyní hra výrazně uklidnila. Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.

18

Giovanni Korte se pokoušel propracovat do střelecké pozice, u míče byl ale jako první domácí gólman.

17

Emmen se propracoval k zakončení, dalekonosná rána končí vysoko nad brankou.

16

Anco Jansen byl v souboji o míč faulovaný, klasického šlapáku se dopustil jeden z hostujících fotbalistů.

12

12. Gianluca Nijholt (BRD)

12

Gianluca Nijholt pálil z dobré pozice, brankář ránu vyrazil, následoval rohový kop. Centr se snesl před branku, jenže obrana si dokázala poradit.

10

10. Šance domácího celku.

10

Glenn Bijl se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána mířila do horní části branky. Balon však končí i nad brankou.

8

Mounir El Allouchi to zkoušel ze střední vzdálenosti. Jenže podklouzl, a tak nemohl přesně zakončit.

6

Breda rozehrává od své branky, Menno Koch pokračuje v akci svého celku.

5

Domácí hráči hrají hodně pasivně, více ze hry a lépe vstoupil do zápasu celek Bredy.

3

Hostující brankář vykopává od své branky, následně se dostal Mikhail Rosheuvel do šance, jeho pokus odvrátil obránce jen za cenu autového vhazování.

1

Domácí hrají v červenobílém, hosté ve žlutém.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nizozemské Eredivisie. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Emmen a NAC Breda.

FC Emmen je po jedenácti zápasech na šestnácté pozici. Bilanci má 2-4-5 a získal 10 bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval ve třech. Remizoval se Sittardem 3:3, Venlo 1:1 a Heerenveenem 1:1. Nestačil na Heracles 1:2 a PSV 0:6.

NAC Breda má po jedenácti kolech bilanci 2-2-7 a 8 vybojovaných bodů. V tabulce je na předposlední sedmnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. V zatím posledním duelu porazila Heracles 2:1. Nestačila na PSV 0:2 a na Utrecht 1:2. Remizoval s Willem II 2:2 a Den Haagem 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.