Menu

Fotbal

Anglická Premier League

Huddersfield Town – West Ham United

1:1

konec (1:0)

10.11.2018, 16:00 • John Smith's Stadium, Huddersfield • 12. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 3.35 3.33 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (18:05:57)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 9:8.
Je dobojováno! Huddersfield těžil z divokého úvodu zápasu a od šesté minuty vedl gólem Prickarda 1:0. Hra se postupem času výrazně zklidnila, West Ham měl po změně stran výraznou územní převahu a dočkal se vyrovnání na konečných 1:1, když se z menšího závaru prosadil Anderson. Londýňané tedy bodují už potřetí v řadě a s dvanácti body jsou třináctí, zatímco domácí se můžou propadnout za Fulham na poslední místo.

90+4

Konec zápasu.

90+4

Asi poslední standardní situaci rozehrál Mooy. Centr zprava byl hlavou prodloužen, ale domácí se k zakončení nedostali.

90+3

Defenziva West Hamu si několikrát naprosto zbytečně zavařila ve vlastním vápně a s vypětím všech sil zakopla míč na rohový kop.

90+2

Biling běžel proti odraženému míči, do kterého práskl z nějakých sedmadvaceti metrů. Balón ale netrefil vůbec dobře a Fabiaňski mohl zůstat v klidu.

90+1

Nastavují se 3 minuty.

90

Antonio se nedostal k míči u pravé postranní čáry, kde si počínal na hranici pravidel. O faul se nejednalo a United mohli pokračovat, nicméně je brzy zastavil Snodgrassův faul na Durma.

89

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.

87

Dlouhý aut hosté snadno ubránili. Sami se ale nedostali s míčem ani na půlku a musí pokračovat v defenzivní činnosti.

86

Hadergjonaj při snaze odcentrovat trefil prvního protihráče stojícího předním. Huddersfield bude pokračovat autovým vhazováním Philipa Bilinga.

85

Creswell malinko zavařil Fabiańskému, který mu za malou domů rozhodně nepoděkoval, nicméně rozehrávku zvládl s velkým přehledem.

84

Steve Mounié roztáhl hru doprava, kde jeden z jeho spoluhráčů míč lacino ztratil. Hosté odpověděli nákopem končícím v náruči Jonase Lössla.

83

Další domácí akci zastavil ofsajd Durma. Balón by i tak opustil hrací plochu, za kterou zůstává ležet nedávno příchozí Ryan Fredericks.

82

Mounié vyhrál hlavu pro Erika Durma, jenž doběhl s míčem na osu hřiště, jenomže pravačku netrefil ze svého pohledu levou tyč.

80

Domácí se zbavili míče prakticky ihned po odkopu od branky. Doteď pozitivně naladěné publikum už začíná být hodně nervózní.

79

Cresswell ještě udržel ve hřišti přetažený centr z pravé strany. Míč přenechal Antoniovi, kterému střela z kraje hřiště moc nesedla a Lössl vykopává.

Huddersfield Town – West Ham United

1:1

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 6. Pritchard (Hogg) – 74. Anderson

Karty:   36. M. Jörgensen (HUD) – 17. Snodgrass (WHU)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 9:8.

Huddersfield Town: Lössl – M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo – Hadergjonaj, Mooy, Hogg (C), Biling, Löwe (45. Durm) – Pritchard (72. Mbenza), Mounié (89. Depoitre).
Náhradníci: Hamer – Bacuna, Depoitre, Durm, Kachunga, Mbenza, Smith.

West Ham United: Fabiański – Zabaleta (C) (73. Fredericks), Diop, Balbuena, Cresswell – Rice – Diangana (46. J. Hernández), Snodgrass, Obiang (64. Antonio), Anderson – Arnautović.
Náhradníci: Adrián – Antonio, Fredericks, J. Hernández, Masuaku, Ogbonna, Lucas Pérez.

Rozhodčí: Kavanagh – Bennett, Perry