15.09.2018, 14:30 • mini WERK ARENA • Skupina D • Martina Sikorová

Autorem vítězné branky je DAN HANDL.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení se ani jeden z týmů přes několik přečíslení prosadit nedokázal a budeme pokračovat nájezdy.

60:01

V základní hrací době tedy vítězí Zlín, následovat bude prodloužení o bonusový bod.

59:30

Švehlák zůstává na střídačce, domácí to zkusí v šesti.

59:30

Oddechový čas pro domácí.

59:30

Oceláři během přesilové hry příliš nepředvedli a Zlín už je teď kompletní.

57:30

Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby přichází faul zlínského Kočicy, který si musí odpykat dvě minuty za sekání.

54:39

Zlín právě vstřelil branku!
Velkou hrubku v obraně předvedli také domácí, sám na branku postupoval VOJTĚCH DOBIÁŠ a v dobré šanci nezaváhal. Bez asistence.

50:02

Třinec právě vstřelil branku!
Početní výhoda je bleskově využita a jsme opět na začátku! Po přihrávce Filipa Indrsta se z těsné blízkosti branky prosazuje MATOUŠ ČMIEL. Asistence: Filip Indrst.

49:37

V plném počtu hosté strávili sotva deset vteřin a teď už se opět vylučuje. Dvě minuty za držení pro Seberu.

49:29

Hosté se ubránili a opět jsou v plném počtu.

47:38

Domácí se znovu důrazně tlačili za dorážkou, tentokrát ale Kořének odolal.

47:29

Podešva dostává dvě minuty za podrážení a následovat bude přesilová hra Třince.

46:25

Konec zápasu bude zřejmě ještě hodně zajímavý, domácí se totiž dotahují na rozdíl jediné trefy! Tomáš Krč v útočném pásmu obral zlínského beka a rázem stáli před hostující brankou tři Oceláři proti osamocenému Kořénkovi. Nico Geidl poslal puk mezi kruhy ke ŠTĚPÁNU MACHÁČKOVI a ten jej napálil přesně pod horní tyč. Asistence: Nico Geidl, Tomáš Krč.

45:47

Teď už se prvního gólu dočkali také Oceláři. Nejdůrazněji si před zlínskou brankou počínal MAREK HAVRÁNEK a domácímu kapitánovi se podařilo protlačit kotouč za brankovou čáru. Asistence: Matouš Čmiel.

45:43

Ihned po buly vypálil od modré čáry Rufer, kotouč zamířil přímo do připraveného Kořénka.

45:33

Talafa se dopustil podrážení a odpyká si dvě minuty.

44:38

Na opačné straně hřiště pálil Geidl, který ale branku soupeře přestřelil.

43:24

Hosté navyšují svůj náskok. DOMINIK LUŽA prošel přes Adámka, natlačil se před branku a tam zakončil přesně na bližší tyč. Asistence: Matěj Sebera, Jáchym Janošek.

42:57

Jen o chvíli později protáhl zlínského brankáře také Tománek.

42:22

Na opačné straně hřiště pálil Homola, Kořének si ale s jeho pokusem poradil.

41:29

Oceláři se provinili zakázaným uvolněním a hra se do jejich obranného pásma zase vrátí.

40:43

Nahození Pavlase od modré čáry končí v lapačce připraveného Švehláka.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:05.

40:00

39:04

Plandor už se natahoval po dorážce, Kořének ale ukryl puk pod svou lapačku včas.

36:30

Necelé čtyři minuty před koncem druhé třetiny hosté upevňují svůj náskok. Na 2:0 zvyšuje JAN VÁCLAVEK. Asistence: Tadeáš Talafa.

35:35

Hamrlík si na modré čáře nepočínal šikovně, provinil se držením a fasuje dvě minuty.

34:33

Tománek se provinil hákováním a hosté si opět zahrají přesilovou hru.

33:49

Oceláři se v brankovišti důrazně tlačili za dorážkou, procpat kotouč do sítě se jim ale nepodařilo.

32:59

Teď už se skóre na světelné tabuli mění. Po přihrávce Jonáše Kočicy pálil PETR PAVLAS a puk skončil pod horní tyčí. Asistence: Jonáš Kočica.

31:31

Trest Tománka sice vypršel, téměř ve stejném čase je ale za podrážení vyloučen Čmiel.

29:31

Poprvé se vylučuje také na straně Ocelářů a Tománek si odchází odpykat dvě minuty za držení.

28:04

V brankovišti Třince teď došlo k slušnému závaru, Švehlák ale s pomocí spoluhráčů odolal.

25:32

Švehlák svůj tým podržel a nájezd Pavlase z nařízeného trestného střílení zneškodnil.

25:32

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Krzak – trestné střílení, hákování).

23:40

Čmiel byl v zakončení zahákován Kočicou a zlínský kapitán tedy musí na trestnou lavici.

21:59

Následně se ranou od modré prezentoval Talafa, skóre na světelné tabuli se ale nemění ani teď.

21:01

Pavlas dostal nabito na vrcholek pravého kruhu, jeho ránu ale likviduje pozorný Švehlák.

20:23

Čmiel se mezi obránci protáhl až k brance, zakončení mu ale vůbec nevyšlo.

20:01

Další třetina začne přibližně v 15:14.

20:00

19:22

K vidění teď bylo hned několik šancí na obou stranách. Zlínský útočník však v dobré příležitosti přestřelil a Králík se vzápětí netrefil po přihrávce spoluhráče napříč brankovištěm.

18:19

Jako další pálil Čmiel, který však trefuje pouze zadní mantinel.

18:03

Luža už odpykal týmový trest, Zlín je kompletní.

17:34

To se snažil změnit Krč, který vypálil a poté se jeho spoluhráči natahovali po dorážce. Marně.

17:03

Oceláři sice jsou v útočném pásmu, zatím ale na branku soupeře nevyslali ani jednu střelu.

16:03

Hosté si nepohlídali střídání, v jednu chvíli hráli v šesti a to neušlo pozornosti čárového sudího. Dvě minuty za hráčskou lavici přichází odpykat Luža.

14:53

Indrst předal puk Homolovi, domácí obránce se ale nakonec k žádnému zakončení nedostal.

13:21

Pavlas pálil od modré čáry, horní tyč branky ale o pár desítek centimetrů přestřelil.

12:34

Václavek zakončoval z velkého úhlu, domácí brankář vyráží kotouč do rohu hřiště.

11:46

Jeden z hostujících hráčů ujel do brejku, s brankářem Švehlákem si ale neporadil.

10:33

Havránek chtěl střílet po odkryté části klece, puk ale nenasměřoval ideálně.

08:12

Zlínský hráč už odpykal trest pro svého brankáře a hosté jsou kompletní.

06:12

První trest fasují hosté. Menší trest za brankáře Kořénka, který se provinil zalehnutím kotouče mimo brankoviště, přichází odpykat Bachánek.

05:43

Teď opět musel zasahovat Švehlák, který si poradil s bekhendovým zakončením Podešvy.

05:07

Hra od samého začátku nabrala rychlé tempo. Puk rychle létá z jedné strany hřiště na druhou a oba brankáři musí být v pozoru.

03:14

Po krátké odmlce zaútočili také Oceláři. V síti ale neskončila střela Macháčka a ani následný pokus Krče.

02:36

Kočica vypálil od modré čáry prudkou ránu, Švehlák má puk ve své moci.

01:45

Další pokus Bednaříka, tentokrát od modré čáry, už domácímu brankáři způsobil větší potíže, puk si ale cestu do sítě nenašel.

01:22

Bednařík se vydal podpořit útoku, mezi kruhy ale skončil mezi dvěma obránci a zamířil nad.

00:35

Po odrazu od zadního mantinelu se puk ocitl před Švehlákem a domácí brankář přerušuje hru.

00:04

Havránek se velmi rychle dostal ke střele z vrcholku kruhů, k velkému ohrožení branky ale nedošlo.

00:01

HC Oceláři Třinec: Švehlák (Ochman) – Radzienciak, Krzak, Bulava, Rufer, Šulák, J. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Tománek, Indrst, Mikler, Geidl, Čmiel, Plandor, Macháček

PSG Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Hamrlík, Bednařík, Pavlas, Talafa – Václavek, Kočica, Pröschl, Bachánek, Handl, Lekeš, Podešva, Leška, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Sebera

Rozhodčí: Koziol – Gančarčík, Rožánek.
PSG Berani Zlín¨
Zlínští junioři v úvodním utkání letošní sezóny klopýtli a na ledě Vsetína těsně prohráli. Poté si ale Berani připsali dvě výhry a ve skupině D se aktuálně nacházejí se šesti body na třetí příčce. Co se týče nadstavby, tam si hosté zatím drží bilanci jednoho vítězství a jedné porážky.
HC Oceláři Třinec¨
Svěřenci trenéra Wojnara si připsali povedený vstup do nového ročníku a ve třech předchozích zápasech vybojovali devět bodů. V nadstavbě o bonusový bod ale Oceláři dosud nezvítězili a ve všech případech svým soupeřům podlehli. V tabulce se Třinec zatím nachází s devíti body na vedoucí pozici ve skupině D.
Hezké odpoledne z Třince! Juniorská extraliga má dnes na programu čtvrté kolo základní části a my dnes v tréninkové hale budeme sledovat souboj mezi Oceláři a Zlínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

3:4

Branky a nahrávky: 46. Havránek (Čmiel), 47. Macháček (Geidl, Krč), 51. Čmiel (Indrst) – 33. Pavlas (Kočica), 37. Václavek (Talafa), 44. Luža (Sebera, Janošek), 55. Dobiáš, rozh. náj. Handl

Rozhodčí: Koziol – Gančarčík, Rožánek

06:12 ZLN 2 Kořének, zdržování hry / padnutí na puk, odpyká Bachánek
16:03 ZLN 2 HL, příliš mnoho hráčů, odpyká Luža
23:40 ZLN 2 Kočica, hákování
25:32 TRI TS Krzak, hákování
29:31 TRI 2 Tománek, držení
31:31 TRI 2 Čmiel, podrážení
32:59 ZLN 0:1 Pavlas (Kočica)