3:5
konec (1:0, 1:3, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
15.09.2018, 12:30 • ROCKnet aréna Chomutov, hala B • Skupina A • Miroslav Kučera (@MirekKucera)
Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
3:5
konec (1:0, 1:3, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Štochl (Koláček, Váchal), 24. Vrhel (Koblížek, Koláček), 56. Koblížek (Ouřada) – 26. Bláha M., 26. Bernat (Rendla), 40. Bernat (Čermák), 47. Husarik (Bernat), 60. Kvapil (Husarik)
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Pavlát (Malant) – Váchal, Seemann, Zeman, Mikulec, Beneš, Kleiner, Štochl – Bajer, Vrhel, Chlán, Prokop, Jaroš, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Novotný (Jiroušek) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Veber, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, Bláha M., Bláha O., Husarik, Rendla, Štrombach, Čermák, Sachr
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Juránek
Diváci:
1. třetina | ||||
00:34 | KLA | 2 | Volráb, podrážení | |
03:23 | KLA | 2 | Bláha O., krosček | |
07:17 | KLA | 2 | Čermák, pozdní dohrání | |
KLA | 2 | Hašek, nedovolené bránění | ||
07:49 | CHM | 1:0 | Štochl (Koláček, Váchal) | |
11:25 | CHM | 2 | Beneš, hrubost | |
CHM | 2 | Bajer, hákování | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:03 | CHM | 2:0 | Vrhel (Koblížek, Koláček) | |
25:08 | KLA | 2:1 | Bláha M. | |
25:22 | KLA | 2:2 | Bernat (Rendla) | |
28:09 | KLA | 2 | Bernat, nebezpečná výstroj | |
29:06 | CHM | 2 | Vrhel, nedovolené bránění brankáři | |
31:29 | CHM | 2 | Mikulec, zdržování hry / úprava výstroje | |
39:36 | KLA | 2:3 | Bernat (Čermák) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:36 | CHM | 2 | Gut, podrážení | |
46:56 | KLA | 2:4 | Husarik (Bernat) | |
48:22 | CHM | 2 | Kleiner, napadení | |
49:34 | CHM | 2 | Zeman, hrubost | |
55:34 | CHM | 3:4 | Koblížek (Ouřada) | |
59:30 | KLA | 3:5 | Kvapil (Husarik) | |
Konec | ||||
61:54 | CHM | 2 | Pech, příliš mnoho hráčů | |
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
5. série 1:0
5. série 1:0
4. série 1:0
4. série 1:0
3. série 0:0
3. série 0:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
64:38
64:13
63:54
63:09
62:28
61:54