1:3
konec (1:1, 0:2)
10.08.2018, 09:40 • Aréna Sparta • 3. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – NOKIAN KrP
1:3
konec (1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 6. Eichner (Daniš) – 14. Johansson (Oksanen), 27. Oksanen (Johansson), 39. Johansson (Rantala)
Karty:
Neproměněná penalta:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Klobučník (Laja) – Hromádka, Lipový, Šebesta, Daniš, Eichner, Hrabal, Křiva, Mendek, Čonka-Skyba, Sládek, Moravčík, Šindler, Juhaňák, Bauer, Posselt, Klimek, Mžyk, Micke
Náhradníci:
Trenér:
NOKIAN KrP:
Kortetmaa (Vonk) – Henttonen, Krumins, Salo, Siira, Eklund, Roth, Oksanen, Kangasmäki, Viitakoski, Mattila, Laakso, Hietanen, Wigren, Rantala, Koskela, Kovanen, Johansson, Jaakkola
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Liukolampi, Sjögren
Diváci:
1. poločas | ||||
04:40 | NOK | 2 | Kangasmäki, Sekání | |
05:41 | BGR | 1:0 | Eichner (Daniš) | |
11:44 | BGR | 2 | Šindler, Nedovolené vrážení | |
13:29 | NOK | 1:1 | Johansson (Oksanen) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
25:26 | BGR | 2 | Bauer, Nedovolené vrážení | |
26:09 | NOK | 1:2 | Oksanen (Johansson) | |
38:58 | NOK | 1:3 | Johansson (Rantala) | |
Konec |
Thurgau – Sparta 08:40 2:5
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 08:40 0:3
Köniz – Chodov 09:40 2:2
Ostrava – NOKIAN KrP 09:40 1:3
Langnau – Střešovice 10:40 1:1
Otrokovice – Falun 10:40 1:4
Zug United – EräViikingit 11:40 4:5
Höllvikens IBF – Bohemians 11:40 6:3
Chodov – Vítkovice 14:00 2:5
Střešovice – Ostrava • po s.n. (3:2) 14:00 3:2
Pixbo Wallenstam – NOKIAN KrP 15:00 5:5
Sparta – Bohemians • po s.n. (1:2) 15:10 4:5
Falun – Zug United 16:00 7:0
Köniz – Langnau • po s.n. (2:0) 16:20 3:2
EräViikingit – Otrokovice 17:00 3:0
Höllvikens IBF – Thurgau 17:30 9:1
Pixbo Wallenstam – Chodov 18:00 3:3
Bohemians – Střešovice 18:40 1:2
NOKIAN KrP – Vítkovice 19:00 3:1
Köniz – Höllvikens IBF • po s.n. (3:4) 20:00 1:2
Falun – EräViikingit 20:00 5:2
Zug United – Otrokovice 21:00 1:2
38:58
26:09
13:29
05:41
Přesilová hra je využita a Ostrava se zásluhou EICHNERA dostává do vedení. Asistence: Daniš.